wypowiedzi dr Zbigniewa Hałata

OSTATNI wywiad dr Zbigniewa Hałata: Czy kosztował go życie? OBEJRZYJCIE DO KOŃCA! [WIDEO]

przez | 6 maja 2022

OSTATNI wywiad dr Zbigniewa Hałata

Jest to kłamstwo wielopiętrowe i z pewnością jest to próba wycofania się z zajmowanych wcześniej pozycji, które niszczą nie tylko nasze życie i zdrowie, ale także wolność oraz majątek na masową skalę. To prowadzi do ludobójstwa i nie możemy uciec od tego terminu. To właśnie działania Ministerstwa Zdrowia oraz Rady Medycznej doprowadziły do ludobójstwa. Prawdą jest zatem, że aż 200 tysięcy osób zmarło miarowo w stosunku do średniej z ostatnich pięciu lat. To pozycjonuje Polskę w skali OSCD na drugim miejscu, tuż za Meksykiem.

Dr Hałat o Covid-19 i rzekomej pandemii koronawirusa

Prawdą jest także to, że bijemy rekord, jeśli chodzi o tę tragedię narodową. Przecież to już jest ponad 200 tysięcy nadmiarowych zgonów. I za to musimy ich rozliczyć, żeby nigdy więcej w historii do czegoś takiego nie doszło. Nowa dyrektywa WHO (Światowa Organizacja Zdrowia – przypomina autor) sprawi, że ludzie będą przymuszani do masowych szczepień. Wobec tego naszym obowiązkiem jest rozliczyć popełnione zbrodnie. Mowa o zgonach naszych bliskich, bankructwach firm, ograniczaniu wolności całego wielkiego narodu oraz świadomym ograniczaniu dostępu do świadczeń zdrowotnych.

Mamy teraz do czynieniami z kolejnym aktem tragedii ludzi. Oczywiście chodzi o wyszczepianie ludzi pierwszą, drugą i trzecią dawką. Ludzie zostali do tego namówieni. Nazwijmy rzeczy po imieniu. Jest to procedura samobójcza. Samo namawianie, a także przymuszanie do szczepień przeciwko Covid-19 jest po prostu zbrodnią przeciw ludzkości.

Ktoś, kto stracił jedynego żywiciela rodziny albo też stracił babcię, dziadka, mamę, ojca lub dziecko… to wtedy ma pełne prawo, a nawet obowiązek moralny, domagać się odpowiedniej rekompensaty, adekwatnego odszkodowania w ramach procesu cywilnego. Jest niemal pewne, że Sąd Ostateczny rozliczy tych zbrodniarzy, ale jest jeszcze taka zasada, że kara powinna być tak wysoka, żeby odstraszać potencjalnych naśladowców. Wyrok śmierci na ludobójcy jest jak najbardziej uzasadniony. Tutaj chodzi o ludzką sprawiedliwość i musimy mieć tego świadomość.

Musimy zatem potępić kowidianizm tak, jak potępiony został faszyzm w Norymberdze. Wiele osób umierało na zawał lub na udar, ale przypisano im Covid-19. Wynikało to z fałszywie dodatniego testu. Prawdą jest natomiast, że śmiertelność wśród osób, które poddane zostały wyszczepianiu była/jest wyższa niż w przypadku śmiertelności z powodu faktycznie rozpoznanego Covid-19. Do dnia dzisiejszego Covid-19 nie ma przypisanego numeru statystycznego ICD-10, który przypisywany jest przez WHO.

Osoby, które nie znają się na medycynie, zostały skutecznie zastraszone oraz przymuszone do pełnienia roli laboratoryjnych zwierząt. Tym samym realizuje się plan zgodny z zapowiedzią Williama Gatesa, czyli chodzi tutaj o depopulację ludzkości. Temu mają służyć szczepienia ludzi. Zatem odpowiedzmy sobie sami na pytanie, czy Hitler ukrywał swoje intencje, kiedy pisał Mein Kampf oraz czy Klaus Schwab również ukrywa swoje intencje, pisząc Wielki Reset Covid-19?

Nawet minister Niedzielski wycofuje się z tych wszystkich restrykcji, które były po prostu nieuzasadnione. W razie, gdyby pojawił się patogen wysokiej śmiertelności, to wtedy trzeba by sięgnąć do takich ekspertów, do takich epidemiologów, którzy się nie splamili kolaboracją z systemem kowidiańskim oraz takich, którzy podchodzą odpowiedzialnie do analizowania takich sytuacji, opierając się wyłącznie na faktach.

Źródło: Telewizja Chrystusa Król / Gloria.tv

Dr Zbigniew Hałat o obwieszczeniu niemieckiego chemika, Andreasa Noacka o grafenie! [WIDEO]

https://wolnosc.tv/dr-zbigniew-halat-o-obwieszczeniu-niemieckiego-chemika-andreasa-noacka-o-grafenie-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 249

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marja

pfizer ma wlasne commando smierci grasujace po europie

Grzegorz

Prawdziwy patriota ,prawdziwy lekarz.błogosławieni ,którzy umierają w Panu

bart

prawda

Beata

Panie Doktorze! Niech Pan spoczywa w pokoju. Brakuje nam Pana.

jaroław

To był WIELKI CZŁOWIEK takich ludzi jest nam potrzeba.
Moim zdaniem pomogli mu odejść z tego świata za prawdę która nie była na rękę mordercom wiadomo którym.