Covid kontrola świata

Paszporty szczepionkowe są narzędziem kontroli wszystkich operacji i transakcji, a nie promocji zdrowia! [WIDEO]

przez | 21 listopada 2021

– Restrykcje pandemiczne… To nie pierwszy raz w historii, kiedy używa się restrykcji epidemicznych do centralizacji kontroli: kontroli nad transportem, nad pracą, nad bankami i kontami bankowymi, kontroli nad przeróżnymi rodzajami kapitału, który funkcjonował w cywilizacji ludzkiej. Ale restrykcje COVIDowe są szczególnie drakońskie, jeśli spojrzeć na historię takich praw epidemicznych, ponieważ nie tylko kontrolują one pracę, transport i bankowość, ale teraz przy tak rozwiniętej technologii, stoimy w obliczu pełnej kontroli wszystkich aktywów.

Jest to możliwe poprzez system bankowy. Więc, co się tutaj dzieje: większość z nas dorastała w świecie zachodnich demokracji, w równowadze władzy banków i społeczeństwa. Centralne banki kontrolują politykę monterką, a ludzie wybierają polityków, którzy kontrolują politykę fiskalną.

– Teraz jednak widzimy, że przy okazji wprowadzania praw COVIDowych, nagle banki centralne wykonują de facto zamach stanu, gdzie obejmują kontrolę także nad polityką fiskalną.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 50

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J...

Wpuść dziada do domu, a dziad jak ożyje, to cię torbą zabije.
Parę lat temu trzeba było ratować banki, bo kryzys, teraz one ożywszy robią dalej swoje, czyli rabują w biały dzień.
Pozdrawiam