Pielęgniarka z San Diego

Pielęgniarka z San Diego ROZPRAWIA się z KORONAPROPAGANDĄ! Niskie wskaźniki śmiertelności na COVID. Jesteśmy okłamywani [WIDEO]

przez | 1 września 2021

Na niezwykle odważne słowa zdobyła się pielęgniarka z San Diego (miasto leżące w Kalifornii). Otóż wprost powiedziała ona o niezwykle niskiej śmiertelności na chorobę Covid-19. Jesteśmy okłamywany praktycznie każdego dnia o każdej porze. Rządy próbują wmówić nam pandemię koronawirusa. Jednak czy mamy do czynienia z pandemią, czy może z plandemią? Sami powinniśmy odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Koronawirus daje ogromne pole możliwości do siania zamętu. Wprost można powiedzieć o jednej wielkiej operacji, czyli o koronapropagandzie. Tutaj warto słuchać komentarzy oraz opinii osób ekspertów, lekarzy, biologów medycznych, wirusologów oraz innych osób, które mają sporą wiedzę na temat wirusów, a także na temat koronawirusa. Wiele z tych osób jest ignorowanych bądź blokowanych w mediach głównego nurtu, gdyż mówią oni prawdę, która nie jest zgodna z panującą wszechobecnie poprawną linią polityczną.

Pielęgniarka z San Diego odważnie twierdzi, że obecnie świat jest sparaliżowany przez chorobę, która ma jedno/dwuprocentowe wskaźniki śmiertelności. Natomiast w samym San Diego wskaźnik śmiertelności wynosi jedynie 0,1 procenta i dotyczy on osób, które mają średnio 77 lat. Mamy zatem do czynienia z pewnym totalitaryzmem, nawet wtedy, kiedy nie ma zachorowań.

0 Udostępnień

12 myśli nt. „Pielęgniarka z San Diego ROZPRAWIA się z KORONAPROPAGANDĄ! Niskie wskaźniki śmiertelności na COVID. Jesteśmy okłamywani [WIDEO]

 1. Ireneusz Zadrożny

  Bóg chce aby wszyscy byli zbawieni i doszli do poznania prawdy. Niestety większość ludzi woli słuchać się głupców, którzy w tych ,,pożytecznych idiotach” widzą jedynie korzyści dla siebie.. Nie łudźmy się, korporacjom lub rządom zależy jedynie na pieniądzach, a przede wszystkim na władzy i dlatego polityka ogłupiania idzie w najlepsze. Idąc za słowami apostoła Pawła dziwię się, że ludzie tak bardzo dali odwieść się od prawdy i wolą być niewolnikami niż wolnymi ludźmi. Pismo mówi, że przeklęty jest człowiek, który pokłada nadzieję w drugim człowieku.

  Odpowiedz
   1. warpis

    Kpina tu nic nie pomoże. Bóg wkrótce osądzi ludzi. Wydarzenia na świecie wskazują, że proroctwa dotyczące końca świata się spełniają właśnie teraz. Każdy ma jeszcze czas na to aby uwierzyć i oddać swoje życie Chrystusowi. Bo straszny jest Dzień Pański, który nadchodzi. Bóg jest miłosierny i dopóki jest czas łaski możesz zwrócić się do Niego i zostać zbawiony/a. Na tych którzy nie uwierzyli pozostaje srogi gniew. „Zaś sprawiedliwy będzie żył z wiary.” (List do Rzymian 1:17).

    Odpowiedz
  1. Miniek

   Szkoda, że Jezus i Bóg nie przekazali nam żadnej wiedzy z dziedziny fizyki, geografii, czy chemii, nie wspominając o anatomii i medycynie. Jedyną wiedzę, jaką przekazał nam Jezus, to to, że mamy miłować Boga. Super. Wszystko, co wie ludzkość, zawdzięcza sobie. Niestety często zdobywanie wiedzy wymagało ofiar, ale to Bogu nie przeszkadza, bo inkwizycja wymordowała niepotrzebnie wiele istnień ludzkich w jego imię. Dziękuję.

   Odpowiedz
 2. Mikesh

  Bóg powiedział, że prawdziwą nadzieję należy pokładać tylko w Bogu, a nie w człowieku, który nie może pomóc…
  Nie należy pokładać więc całej nadziei w człowieku …

  Odpowiedz
 3. Wiking

  O ile dobrze pamiętam, bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo. Patrząc na to czym jest czlowieczenstwo… Nawet nie mam ochoty pokładać nadzieji w takim Bogu. A wracając do tematu plandemii, wystarczy trochę poszperać w necie i można znaleźć bardzo wiele dziwnych „zbiegów okoliczności”, które nie powinny zaistnieć w przypadku prawdziwego zagrożenia jakimkolwiek wirusem

  Odpowiedz
 4. Jeelo

  Jezus żyje i za nas wszystkich umarł byki. Kolega ma racje. Bóg dag nam wolną wole, bo chcial zebysmy sami wybrali Go kochać. To my wybieramy każdego dnia zło. Jezus za to wszystko cierpiał, wiec kara zapłacona. Pandemia ewidentnie zaplanowane pranie mózgu z podejrzaną szczepionką na deser. Wystarczy zobaczyc jaka cenzura panuje w rym temacie np pomijane w mediach ogromne protesty na całym świece

  Odpowiedz
 5. Paweł

  Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo, ale najbardziej to było widoczne w Raju zanim człowiek nie zgrzeszył. Od momentu grzechu nastąpiło w człowieku pewne pęknięcie, rozdwojenie – od tego czasu ludzie są trochę dobrzy, a trochę źli – jedni trochę więcej dobrze drudzy trochę więcej źli. Słowo człowieczeństwo z tego co mi wiadomo zawiera w sobie cechy dobre człowieka. Żeby uwierzyć w Boga, Jego dobroć trzeba znaleźć sobie jakiegoś wierzącego, dobrego człowieka który opowie Ci o Bogu, Jego dobroci. Bądź bezpośrednio zwrócić się do Boga z prośbą aby postawił na Twojej drodze ludzi wierzących. Nie da się być za bardzo człowiekiem wierzącym jeśli nie ma się wokół siebie osób które są pozytywnie wierzące i samemu się do Boga nie zwraca. Niech Ci Bóg błogosławi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *