koronawirus Wuhan

Pilne! Koronawirusa STWORZONO w LABORATORIUM w Wuhan! [WIDEO]

przez | 14 sierpnia 2021

Właśnie naukowcy potwierdzili to, co w przeszłości mówił prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump. Dokonali oni badań nad wirusem i okazało się, że Covid-19 został stworzony w laboratorium w Wuhan. Dowodem jest fakt posiadania tylko częściowo tak zwanego „naturalnego przodka”. Badacze dodają, że „wirus został poddany inżynierii”. Wnioski takie przedstawili profesor Angus Dalgleish oraz doktor Birger Sorensen. Opublikowali one je w swojej pracy na łamach „Quarterly Review of Biophysics Discovery”.

Naukowcy zgodnie twierdzą, że obecna wersja koroanwirusa jest wynikiem złączenia jego naturalnego „kręgosłupa” z „nowym kolcem”, który został dodany przez pracowników tegoż laboratorium w chińskim Wuhan. Wirusa stworzono w ramach projektu „Gain of Function” (to oznacza Wzmacnianie Funkcji). W większości państw świata takie dziania są nielegalne.

Naukowcy zwracają uwagę również na „unikalne odciski palców”, które znaleziono w próbkach Covid-19. To świadczy o ich pochodzeniu zmian w strukturze wirusa, które nie jest naturalne. Są na to twarde dowody. Jak zaznaczył Dalgleish, prawa fizyki wprost oznaczają, że w przypadku wirusa nie może on mieć na przykład czterech dodatnio naładowanych aminokwasów z rzędu. Jedynym sposobem na to jest działanie człowieka.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments