Szczepienie dzieci

Pilne! Lekarze UJAWNIAJĄ fakty ws. $ZCZEPIEŃ DZIECI! Czego nie wiemy o KORONAPROPAGANDZIE? [WIDEO]

przez | 1 września 2021

Marcin Rola zaprasza lekarzy do rozmowy. Wypowiada się między innymi dr Ratkowska, która wprost mówi o absurdach związanych z domniemaną pandemią koronawirusa. Jesteśmy karmieni propagandą, którą serwują nam media głównego nurtu. Rzeczywistość jest zakłamywana, a kiedy eksperci chcą powiedzieć prawdę na temat koronawirusa, są albo ignorowani, albo blokowani. Wobec tego wprost musimy powiedzieć o sytuacji absurdalnej. Jest to jedna wielka propaganda, która odnosi się do plandemii koronawirusa.

Dr Ratkowska ostrzega przed szczepieniem dzieci, gdyż może to być groźne i powikłania u najmłodszych mogą pojawić się nawet po kilku latach. Nie jest to bezpieczne. Jednak wiele mówi się o szczepieniach oraz o szczepionkach, które niby mają być skuteczne. Prawda jest taka, że osoby zaszczepione także chorowały na Covid-19. Niestety media poprawne politycznie zatajają te fakty przed społeczeństwem. A jaka jest zatem prawda.

Mało mówi się o lekach na koronawirusa. Tutaj wypada zwrócić uwagę na amantadynę. Jest to lek całkowicie bezpieczny i nie ma żadnych powikłań po jego zażywaniu. Koronaszaleństwo to co, z czym mamy do czynienia praktycznie codziennie. Nie daj się omamić telewizyjnej propagandzie!

0 Udostępnień

5 myśli nt. „Pilne! Lekarze UJAWNIAJĄ fakty ws. $ZCZEPIEŃ DZIECI! Czego nie wiemy o KORONAPROPAGANDZIE? [WIDEO]

 1. Melania Paczesna

  Ten rząd całkiem oszalał gdyż dostali od globalistów kupę pieniędzy wiec całkiem nie liczą się z ludźmi a ludzie idą jak barany nic nie dociera do nich nie chcieli czytać a słuchać tego co im mówiłam i nie obroniłam rodziny i znajomych dla nich się liczyli lekarze skorumpowani byli prawdziwymi specjalistami i tak mi przykro ze nie obroniłam ich już sobie teraz radzę ale początki po wzięciu tego preparatu bardzo przeżywałam oglądam państwa w tv nie zależnej robicie dobra robotę a ja tylko się mogle żeby doczekać kary tych morderców Melania

  Odpowiedz
 2. Obiektywny krytyk

  Amantadyna nie posiada żadnych wiarygodnych publikacji naukowych jawnie pokazujących jej skuteczność w leczenie COVID-19. Jedynie takie, które teoretycznie podejmują temat I dają nadzieję że może być skutecznym lekiem ale nic ponadto. (Najnowsze doniesienia z serwisu PubMed najbardziej wiarygodnego miejsca dla badaczy z całego świata w dziedzinie medycyny). Dodatkowo chciałbym nadmienić że KAŻDY lek ma działania niepożądane. A wyjaśnić to można na prosty sposób jeśli jakiś lek obniża tętno to wzięcie nie odpowiednią ilość tego leku może skutkować zatrzymaniem akcji serca a to już jest działanie niepożądane. Działanie lecznicze zamienią się w działanie niepożądane. Dlatego poddałbym pod wątpliwość wiarygodność wypowiedzi Pani doktor.

  Odpowiedz
  1. Emil

   A która z aplikowanych ludziom teraz substancji, posiada jakiekolwiek WIARYGODNE badania? Żadna. Sami producenci oznajmiają, że ich preparaty są jeszcze w fazie eksperymentalnych badań. Zatem WTF??? To jest czyste skurwysyństwo i sprowadzenie ludzi do roli królików doświadczalnych. Apropos leczenia Srovida, to wielu lekarzy wypluło już płuca powtarzając, że mamy identyczny obraz kliniczny jak w GRYPIE i należy zastosować tę samą metodę leczenia.

   Odpowiedz
  2. amad

   Amamtadyna nie jest jedynym lekiem. Oto ich lista z metaanalizą skuteczności oraz z linkami do publikacji naukowych: c19early.com

   Odpowiedz
  3. Faryz

   Otóż mylisz się. W Bydgoszczy w szpitalu pulmunologicznym i w Grudziądzu potwierdzono hamowanie replikacji koronawirusa. To jest fakt ogłoszony w tv Bydgoszcz. Niestety bardzo skrzętnie ukryty bo 100mln szczepionek trzeba wstrzyknac by nie wyszli na idiotów że tyle kupili

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *