Szczepienie dzieci

Pilne! Lekarze UJAWNIAJĄ fakty ws. $ZCZEPIEŃ DZIECI! Czego nie wiemy o KORONAPROPAGANDZIE? [WIDEO]

przez | 1 września 2021

Marcin Rola zaprasza lekarzy do rozmowy. Wypowiada się między innymi dr Ratkowska, która wprost mówi o absurdach związanych z domniemaną pandemią koronawirusa. Jesteśmy karmieni propagandą, którą serwują nam media głównego nurtu. Rzeczywistość jest zakłamywana, a kiedy eksperci chcą powiedzieć prawdę na temat koronawirusa, są albo ignorowani, albo blokowani. Wobec tego wprost musimy powiedzieć o sytuacji absurdalnej. Jest to jedna wielka propaganda, która odnosi się do plandemii koronawirusa.

Dr Ratkowska ostrzega przed szczepieniem dzieci, gdyż może to być groźne i powikłania u najmłodszych mogą pojawić się nawet po kilku latach. Nie jest to bezpieczne. Jednak wiele mówi się o szczepieniach oraz o szczepionkach, które niby mają być skuteczne. Prawda jest taka, że osoby zaszczepione także chorowały na Covid-19. Niestety media poprawne politycznie zatajają te fakty przed społeczeństwem. A jaka jest zatem prawda.

Mało mówi się o lekach na koronawirusa. Tutaj wypada zwrócić uwagę na amantadynę. Jest to lek całkowicie bezpieczny i nie ma żadnych powikłań po jego zażywaniu. Koronaszaleństwo to co, z czym mamy do czynienia praktycznie codziennie. Nie daj się omamić telewizyjnej propagandzie!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 20

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektywny krytyk

Amantadyna nie posiada żadnych wiarygodnych publikacji naukowych jawnie pokazujących jej skuteczność w leczenie COVID-19. Jedynie takie, które teoretycznie podejmują temat I dają nadzieję że może być skutecznym lekiem ale nic ponadto. (Najnowsze doniesienia z serwisu PubMed najbardziej wiarygodnego miejsca dla badaczy z całego świata w dziedzinie medycyny). Dodatkowo chciałbym nadmienić że KAŻDY lek ma działania niepożądane. A wyjaśnić to można na prosty sposób jeśli jakiś lek obniża tętno to wzięcie nie odpowiednią ilość tego leku może skutkować zatrzymaniem akcji serca a to już jest działanie niepożądane. Działanie lecznicze zamienią się w działanie niepożądane. Dlatego poddałbym pod wątpliwość wiarygodność wypowiedzi Pani doktor.

Emil

A która z aplikowanych ludziom teraz substancji, posiada jakiekolwiek WIARYGODNE badania? Żadna. Sami producenci oznajmiają, że ich preparaty są jeszcze w fazie eksperymentalnych badań. Zatem WTF??? To jest czyste skurwysyństwo i sprowadzenie ludzi do roli królików doświadczalnych. Apropos leczenia Srovida, to wielu lekarzy wypluło już płuca powtarzając, że mamy identyczny obraz kliniczny jak w GRYPIE i należy zastosować tę samą metodę leczenia.

amad

Amamtadyna nie jest jedynym lekiem. Oto ich lista z metaanalizą skuteczności oraz z linkami do publikacji naukowych: c19early.com

Faryz

Otóż mylisz się. W Bydgoszczy w szpitalu pulmunologicznym i w Grudziądzu potwierdzono hamowanie replikacji koronawirusa. To jest fakt ogłoszony w tv Bydgoszcz. Niestety bardzo skrzętnie ukryty bo 100mln szczepionek trzeba wstrzyknac by nie wyszli na idiotów że tyle kupili

Melania Paczesna

Ten rząd całkiem oszalał gdyż dostali od globalistów kupę pieniędzy wiec całkiem nie liczą się z ludźmi a ludzie idą jak barany nic nie dociera do nich nie chcieli czytać a słuchać tego co im mówiłam i nie obroniłam rodziny i znajomych dla nich się liczyli lekarze skorumpowani byli prawdziwymi specjalistami i tak mi przykro ze nie obroniłam ich już sobie teraz radzę ale początki po wzięciu tego preparatu bardzo przeżywałam oglądam państwa w tv nie zależnej robicie dobra robotę a ja tylko się mogle żeby doczekać kary tych morderców Melania