Certyfikat covidowy

Pilne! Premia i podwyżka tylko dla pracowników zaszczepionych z certyfikatem Covidowym! Czy to jest przymus $zczepień? [WIDEO]

przez | 10 września 2021

Sprawa zaszła za daleko. Jedna z polskich firm chce uzależnić premie od zaszczepienia się. Mają obowiązywać certyfikaty Covidowe. Ma to być zaświadczenie o zaszczepieniu się wcześniej. Czy ta firma chce sobie zrobić antyreklamę i chce mieć mniej klientów oraz spowodować, że zyski ze sprzedaży będą niższe? To prywatna sprawa tej firmy, jednak jest to kuriozalna i dosyć groteskowa sytuacja.

Coraz więcej mówi się w naszym kraju o przymusie szczepień. Tak daleko to już zaszło, kiedy mamy do czynienia z plandemią koronawirusa. Niestety wiele osób błędnie interpretuje zaistniałą sytuację i jest coraz gorzej. Teraz, jak widać nie tylko rząd, ale także prywatne firmy przyłączyły się do akcji przymusowych szczepień Polaków. Ta sytuacja nie ma nic wspólnego z wolnością wyboru oraz z wolnością jednostki jako taką.

Przedsiębiorca argumentuje okazanie certyfikatu Covidowego zdrowiem oraz bezpieczeństwem swoich pracowników. Jednak czy tylko o to chodzi? Wielu pracowników zapowiedziało wypowiedzenia oraz strajk. Już teraz pensje w firmie są niskie, w granicach minimalnej krajowej. A teraz chodzi jeszcze o pozbawienie premii dla pracowników.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam W.

Kazdy mądry pracodawca powinien wiedzieć jaki jest cel tego rozporządzenia rządzących. Chodzi o to ,że to nie rząd nałoży restrykcje na pracownika ,ale jego pracodawca. Odpowiedzialność na dziś i na potem będzie ponosić pracodawca. Trzeba wiedzieć, że każdy pracownik może się odwołać na podstawie kodeksu pracy do sądu pracy i wygra ,A pracodawca będzie tego ponosił konsekwencje. Trzeba zrozumieć tą intrygę rządu, który umywa ręce od odpowiedzialności za ten stan rzeczy.

kojot

chcieliście pisu no to sobie zasłużyliście zamiast pandemii jest ściema prześladowanie i terroryzowanie Polaków faszyści w nierządzie zbrodniarze złodzieje takie to polskie taliby