Protest przeciwko szczepieniom dzieci

PILNE! Protesty ws. segregacji ludzi i eksperymentów medycznych na dzieciach! Polska budzi się? [WIDEO]

przez | 5 września 2021

Właśnie w Polsce mamy do czynienia z wieloma protestami przeciwko segregacji sanitarnej oraz przymusowi szczepień. Musimy walczyć o naszą wolność, o to, aby w telewizji głównego nurtu nie było cenzury, o to, aby Polska była normalnym krajem, a Polacy nie byli niewolnikami systemu. Tutaj protestują Polscy patrioci, żeby władza zrobiła krok w tył. Żeby ten protest był zauważony, musimy go nagłaśniać.

W proteście tym biorą udział między innymi politycy Konfederacji. Ten protest jest właściwie fajną imprezą. Panuje tutaj nastrój familijny oraz grillowo-piknikowy. Live z protestu robi telewizja wRealu24. Głos zabiera Marcin Rola. Musimy wszyscy powiedzieć dość władzy. Mamy dosyć tego zamordyzmu, z jakim mamy do czynienia w Polsce. Protest dotyczy zwykłych Polaków, rolników, przedsiębiorców.

Według badań naukowych te wszystkie lockdowny oraz przymusowe noszenie maseczek w praktyce nic nie daje. Nie wolno także przymuszać Polaków do szczepień. Ponadto zapominamy o innych chorobach, na jakie umierają Polacy, gdyż służba zdrowia zajmuje się tylko koronawirusem. Czy zatem mamy do czynienia z mniemaną „pandemią koronawirusa”? Może nazwijmy rzeczy po imieniu i używajmy adekwatnego określenia. Mamy na myśli plandemię.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 9

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michal

Super az sie serce raduje jak to widze. Pochodze z miasteczka bardzo blisko Torunia i gdyby nie to,ze obecnie mieszkam w UK to na 10000% szedlbym w tym marszu. Ogromne Pozdrowienia dla uczestnikow marszu💪

Kierownik

Jeszcze Polaka nie zginęła!