Sośnierz atak

Wściekły TŁUM ZAATAKOWAŁ pod Sejmem Dobromira Sośnierza [WIDEO]

przez | 12 sierpnia 2021

Wszystko działo się w środę późnym wieczorem, kiedy to posłowie przegłosowali kontrowersyjną nowelę ustawy dotyczącej radiofonii i telewizji, potocznie zwaną Lex TVN. To spowodowało, że kilkaset osób wzięło udział w proteście pod Sejmem. Ofiarą wściekłego tłumu stał się Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji, który został zaatakowany. Wtedy poseł musiał skorzystać z pomocy policji.

Początkowo nie wydawało się, że dojdzie do takiej eskalacji negatywnych emocji, to jednak doszło w czasie protestu pod Sejmem do scen gorszących. Protestujący tłum zachowywał się niezwykle agresywnie i wtedy właśnie kilka osób zaatakowało będącego w pobliżu posła, Dobromira Sośnierza. Oczywiście na takie akty nie ma zgody, gdyż kłóci się to z wolnością oraz wygłaszaniem swojego zdania. Niestety protestanci zachowywali się agresywnie.

Takie sytuacje trzeba pokazywać i piętnować, gdyż powinniśmy żyć w czasach, gdzie każdy może mieć własne zdanie, a spory powinny odbywać się na argumenty oraz poprzez wysłuchanie drugiej osoby oraz ewentualnie nie zgodzenie się z jej zdaniem.

0 Udostępnień

9 myśli nt. „Wściekły TŁUM ZAATAKOWAŁ pod Sejmem Dobromira Sośnierza [WIDEO]

 1. Pingback: Wściekły TŁUM ZAATAKOWAŁ pod Sejmem Dobromira Sośnierza [... - Konfederacja

 2. Kacper

  Przykra sytuacja, która nie powinna mieć miejsca ale to pokazuje jak łatwo z ludzi jest zrobić zwierzęta i jak dobrą robotę robi Pan Sośnierz. Mam nadzieję, że to na Pana nie wpłynie, wręcz umocni.

  Odpowiedz
 3. lamparcica

  Sośnierz – ty pierwszy wyciągnąłeś łapę w kierunku tego nabuzowanego może i złą energią ! On tylko odepchnął ci ją i wyraził dosadnie swoje zdanie o tobie

  Odpowiedz
 4. Mark z

  Popieram P. Sosnirza. Hamstwo i lewaki as wszedzie dzieki komunistycznej propagandzie. Polski narod upada !

  Odpowiedz
 5. IV fala to MY, sr...ją pod siebie ze strelachu

  Pieniądze tvn+zrobiły swoje, zapłacone to zlecenia trzeba wykonać, bez znaczenia jest, że to nie jest człowiek z PiSu, zapłacili za mordobicie, to będzie mordobicie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *