Sośnierz atak

Wściekły TŁUM ZAATAKOWAŁ pod Sejmem Dobromira Sośnierza [WIDEO]

przez | 12 sierpnia 2021

Wszystko działo się w środę późnym wieczorem, kiedy to posłowie przegłosowali kontrowersyjną nowelę ustawy dotyczącej radiofonii i telewizji, potocznie zwaną Lex TVN. To spowodowało, że kilkaset osób wzięło udział w proteście pod Sejmem. Ofiarą wściekłego tłumu stał się Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji, który został zaatakowany. Wtedy poseł musiał skorzystać z pomocy policji.

Początkowo nie wydawało się, że dojdzie do takiej eskalacji negatywnych emocji, to jednak doszło w czasie protestu pod Sejmem do scen gorszących. Protestujący tłum zachowywał się niezwykle agresywnie i wtedy właśnie kilka osób zaatakowało będącego w pobliżu posła, Dobromira Sośnierza. Oczywiście na takie akty nie ma zgody, gdyż kłóci się to z wolnością oraz wygłaszaniem swojego zdania. Niestety protestanci zachowywali się agresywnie.

Takie sytuacje trzeba pokazywać i piętnować, gdyż powinniśmy żyć w czasach, gdzie każdy może mieć własne zdanie, a spory powinny odbywać się na argumenty oraz poprzez wysłuchanie drugiej osoby oraz ewentualnie nie zgodzenie się z jej zdaniem.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 1 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
IV fala to MY, sr...ją pod siebie ze strelachu

Pieniądze tvn+zrobiły swoje, zapłacone to zlecenia trzeba wykonać, bez znaczenia jest, że to nie jest człowiek z PiSu, zapłacili za mordobicie, to będzie mordobicie.

Mark z

Popieram P. Sosnirza. Hamstwo i lewaki as wszedzie dzieki komunistycznej propagandzie. Polski narod upada !

lamparcica

Sośnierz – ty pierwszy wyciągnąłeś łapę w kierunku tego nabuzowanego może i złą energią ! On tylko odepchnął ci ją i wyraził dosadnie swoje zdanie o tobie

alt?

Zgaduje, fani lewicy?lt

Kacper

Przykra sytuacja, która nie powinna mieć miejsca ale to pokazuje jak łatwo z ludzi jest zrobić zwierzęta i jak dobrą robotę robi Pan Sośnierz. Mam nadzieję, że to na Pana nie wpłynie, wręcz umocni.

Sławek

Trzymaj się tam, robisz dobrą robotę!!!

Szajse

Komunistyczni przestępcy.powinno się ich zamknąć.

GSX

Dobromirze ! Teraz to juz czysta poezja komu ufać w nastepnych wyborach 😉