Sebastian Ross lockdown

Pilne! Znów LOCKDOWN! To się nigdy nie skończy? Ludzie wyjdą na ulice? Sebastian Ross wRealu24! [WIDEO]

przez | 10 września 2021

Wielka Brytania chce ponownie wprowadzić twardy lockdown. Mowa także o powrocie do noszenia maseczek. Czy to Covidowe szaleństwo nigdy się nie skończy? Osoby, które mają odwagę mówić prawdę, są ignorowane oraz blokowane w Internecie. Mamy zatem do czynienia z cenzurą oraz z totalnym zakłamaniem. Brytyjczycy przewidują lockdown na grudzień. Wraca to, co było kiedyś. Nie będzie wobec tego normalności. Będzie powrót do różnych nakazów i zakazów.

Obecnie w Wielkiej Brytanii nie trzeba nosić maseczek. Nie nosi się maseczek w sklepach, w zakładach pracy. Jedynie niewielka grupa osób nosi maseczki. Nie ma z tym większych problemów. Jednak grudzień będzie miesiącem testu. Czy Brytyjczycy wrócą do maseczek w najbliższym czasie, kiedy wprowadzą lockdown?

Czy Covidowe wariactwo kiedykolwiek się skończy? W Polsce rząd podejmuje dziwne i niezrozumiałe decyzje. Podobnie jest w Wielkiej Brytanii oraz w innych krajach, w których możemy się spodziewać czwartej fali.

0 Udostępnień

3 myśli nt. „Pilne! Znów LOCKDOWN! To się nigdy nie skończy? Ludzie wyjdą na ulice? Sebastian Ross wRealu24! [WIDEO]

  1. kojot

    a mi kto nakaże nosić szmate na twarzy?ja mam swój rozum wiem że nie ma żadnego wirusa jest ŚCIEMA i mam wyje….bane na to co oni pierdo….lą kłamią w tvpis i szczam śmierdzącym moczem na tego wymoczka co ma głos jak z koziego otworu brzmienie !!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *