Piotr Zychowicz

Piotr Zychowicz: Nadchodzi III WOJNA ŚWIATOWA?! [WIDEO]

przez | 25 stycznia 2022

– Oczywiście, że musimy rozważać to, że może wybuchnąć III wojna światowa. Można zadawać różne pytania. Kto przewidywał II wojnę światową, a wcześniej ktoś przewidywał wielką wojnę między mocarstwami. Można się dziwić, jak to jest możliwe, że III wojna światowa? Przyzwyczailiśmy się do tego, że wojny światowe, wojny między mocarstwami, wojny symetryczne, kiedy to ścierają się wielkie masy czołgów, samolotów, są bombardowania strategiczne, rakiety, to jest coś, o czym czytamy w książkach historycznych – mówi o realnym zagrożeniu wojną Piotr Zychowicz, który jest autorem książki „Nadchodzi III wojna światowa”.

Piotr Zychowicz o III wojnie światowej

– Teraz, jak się toczą wojny, to takie wojny, które są małymi amerykańskimi awanturami w Iraku czy też w Afganistanie – dodaje Piotr Zychowicz.

Sytuacja na Ukrainie staje się coraz bardziej dramatyczna. Można określić, że jeden zapłon może wywołać nową wojnę. Oczywiście Rosjanie nie chcą oddać Ukrainy Zachodowi i ulokowali wiele wojsk przy granicy z Ukrainą. Możemy powiedzieć, że czekamy na zdecydowaną reakcję NATO.

Źródło: namezalezy.pl (YouTube)

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.2 / 5. Liczba ocen. 14

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments