Protesty w Australii

POLICJA STRZELA DO LUDZI w Australii! Film z pierwszej ręki – MOCNE!!! [WIDEO]

przez | 27 września 2021

W Internecie pojawiło się wiele szokujących nagrań, które odnoszą się do brutalnych interwencji w Melbourne. Kilka dni trwały tam gwałtowne manifestacje przeciwko obowiązkowi szczepień. Te manifestacje ucichły dopiero w czwartek. Australijczykom będzie trzeba odciąć Internet, żeby nie mogli oni zobaczyć, że reszta świata żyje inaczej. My także  Polsce musimy postawić się totalitarystom pokroju Niedzielskiego.

Służby mundurowe w Australii biją, podduszają oraz agresywnie pacyfikują obywateli tego kraju, którzy mieli odwagę wyjść na ulice i zaprotestować wobec działań władzy. Australijczycy nie zgadzają się na covidowy reżim. W czwartek, po trzech dniach protestów przeciwko obowiązkowym szczepieniom, zrobiło się spokojnie. Jednak policja dalej patrolowała Melbourne.

Australia, jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, kojarzyła nam się jako kraju wolności oraz libertarianizmu. Teraz politycy w tym kraju dzielą obywateli. Ma to miejsce także w niezwykle ważne święta rodzinne. Niektóre interwencje oraz akty agresji policji można określić, jako żywcem wyjęte z reżimów totalitarnych.

0 Udostępnień

12 myśli nt. „POLICJA STRZELA DO LUDZI w Australii! Film z pierwszej ręki – MOCNE!!! [WIDEO]

 1. Ja

  Będziemy do Was strzelac bo nie dajecie się dobroqolnie zaszczepić. A tylko my wiemy co jest dla Was dobre.

  Odpowiedz
 2. Kicek

  Przestańcie chrzanić głupoty,bo w Polsce nie takie demonstracje były i nikt nikogo nie pacyfikował (a taki strajk kobiet aż się prosiło) Dopuścimy lewactwo typu PO, Lewica do władzy, spróbujesz coś powiedzieć na LGBT , a zobaczycie co się stanie.Wy chyba już nie pamiętacie co było np.na Marszach Niepodległości.
  Próbujecie na siłę zrównać PIS z lewactwem.Nie tędy droga.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *