Klaudia Jachira kim jest

Polską rządzą WARIACI. Mocny komentarz na temat obecnej sytuacji w Polsce. W jakim kierunku zmierzamy? [WIDEO]

przez | 29 sierpnia 2021

Wobec tego wyjaśnijmy, kim są posłowie oraz posłanki w polskim Sejmie? Czy wszystkie osoby, które zasiadają w ławach sejmowych powinny tam być? To, co wygaduje w Sejmie Rzeczpospolitej Polski Klaudia Jachira budzi pewne kontrowersje. Czy tak ma wyglądać Sejm? Pani Jachira bierze udział w głosowanych i ma realny wpływ na życie społeczne, gospodarcze w Polsce oraz na politykę polską.

Dlaczego Polacy głosują na takie osoby, jak pani Klaudia Jachira. Suwerenny krytykuje także merytorycznie pana Frasyniuka. Z ust tej osoby pada wiele krytycznych słów wobec rządu. Ci ludzie nie mają nic ciekawego oraz mądrego do powiedzenia. Świat oszalał. Polacy dalej chcą nabierać się i nabierają się na polityków, którzy popisują się głupotą. Tak to niestety wygląda w rzeczywistości.

Wybory to czas, kiedy głosujemy i wybieramy swoich przedstawicieli, którzy mają godnie oraz dobrze rządzić Polską. Politycy muszą wiedzieć, że Polska i Polacy są wtedy najważniejsi. Jednak kiedy w Sejmie znajdują się takie osoby, jak Klaudia Jachira, to nie wiem, czy możemy jeszcze wierzyć w to, że w Polsce kiedykolwiek będzie normalnie i dobrze.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments