Adam Niedzielski o przymusie szczepień

Praca tylko dla ZASZCZEPIONYCH?! Niedzielski zapowiada powrót ustawy WERYFIKUJĄCEJ czy pracownik jest zaszczepiony na Covid-19! [WIDEO]

przez | 12 października 2021

– W Ministerstwie Zdrowia przygotowaliśmy taki projekt ustawy, który pozwalałby pracodawcy weryfikować czy pracownik jest zaszczepiony. No bo to jest pewnego rodzaju ułatwienie działalności firmy, które czasami mają taki sposób działania… Jeśli chodzi o prywatność pracowników, to jest oczywiste, że chodzi o pewną poufność w tym sensie, że jest to element wiedzy na temat zdrowia i dlatego jest konieczna regulacja, która by to umożliwiała – mówi minister zdrowia Adam Niedzielski.

– Jeśli chodzi o kwestie prywatności w tym przypadku, to trzeba zawsze zważyć z jednej strony kwestie prywatności, a z drugiej jednak kwestie bezpieczeństwa, bo to jest bezpieczeństwo zdrowotne nie tylko jednej osoby… – dodaje minister Niedzielski.

Jak będzie wyglądać sytuacja ze szczepieniami się w Polsce? Jest to ważna kwestia, gdyż wielu Polaków jest przeciwko szczepieniom i nie zaszczepi się, gdyż coraz więcej mówi się o szkodliwości szczepionek produkowanych przez koncerny farmaceutyczne. Czy wobec tego będzie w Polsce przymus szczepień oraz czy będziemy mieć segregację sanitarną?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments