Melissa Strickler Pfizer

Pracownica Pfizera UJAWNIA: dyrektorzy wysokiego szczebla blokują informację na temat SKŁADU I PROCESU PRODUKCJI szczepionek! [WIDEO]

przez | 21 października 2021

– Pracuję w firmie farmaceutycznej, nie jestem antyszczepionkowcem. Wierzę w badania naukowe i w naukę. W bazie danych Pfizera dotarłam do zbioru wiadomości email omawiających temat komórek aportowanych dzieci w szczepionkach na COVID. Chcę, żeby nie mówić o tym, czyli „Jedna lub więcej linii komórek, które pochodzą z ludzkich płodów, została użyta w testach laboratoryjnych” – mówi Melisa Strickler.

– Pracuję w oddziale Pfizera w McPherson, w Kansas. To jeden z największych oddziałów. Firma Pfizera ze względów PRowych, chce uniknąć wycieku informacji o wykorzystywaniu komórek płodów, gdyż uważa, że ryzyko przekazania tego światu w tej chwili przewyższa potencjalne korzyści, szczególnie jeśli chodzi o grupy, które mogłyby użyć tej informacji w sposób nieprzychylny – dodaje pani Strickler.

Czy zatem mówi nam się wszystko o szczepionkach oraz o procesie ich produkcji? Czy jesteśmy wobec tego każdego dnia okłamywani? Czy koncernom farmaceutycznym chodzi o to, aby nam pomóc, czy chodzi wyłącznie o zysk?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Żwirekimuchomorek

co na to ludzie wierzący w Boga, którzy przyjęli takie komórki?

DM

W Irlandii ok. 93% wyszczepenia a zarazenia ciagle rosna, jest po pare tys dziennie. Niezaszczepieni maja zakaz wstepu do restauracji i wszelakich organizowanych imprez. Maski musza nosic wszyscy i wszedzie Rzad dalej cisnie na szczepieienia a trzecia dawka juz w obiegu na razie dla sluzby zdrowia i starszych. Ogolna spoleczna psychoza, segregacja i terror szczepionkowy. Oby Polska do takiej sytuacji nie dopuscila. Nie dajcie sie.

Agna

Ja się nie szczepię i jakoś nikt mnie do tego nie zmusza.

Jaszma

Teraz wiadomo ,dlaczego tak wszyscy lewacy daza do aborcji.Do zabijania dzieci nienarodzonych. Laboratoria potrzebuja ludzkie plody do badan. Ohyda.

alien

A jak lemingi myślą.?…po co tak promują śmiercionkę….? Dla kasy…Morawiecki w rok zgarnął 40mln…..Żyć nie umierać….takiemu żadna inflacja nie będzie przeszkadzać….OT SARKAZM…