Taylor Lee o przymusie szczepień

Pracownik FDA: „Musimy ich zmusić do szczepienia. Wiem, że to pachnie nazistowskimi Niemcami, ale trudno – tak trzeba” [WIDEO]

przez | 25 października 2021

– Moim osobistym zdaniem, wiesz, powinno się wziąć dmuchawkę i J&J… znowu, jestem trochę cyniczny. Chodzi o szczepionkę Johnson&Johnson. Pójść do niezaszczepionych i strzelić tym do nich, jak z dmuchawki myśliwskiej. Takie jest moje zdanie obecnie. Na pewno jest sposób, żeby dotrzeć do mniejszości w społeczeństwie, ale nie potrafię dać żadnej odpowiedzi, chyba że z dmuchawki. Bo uważam, że to świetne rozwiązanie – mówi o szczepieniach Taylor Lee, FDA (Agencja Żywności i Leków).

– Mój tata nic nie rozumie. Moje problemy z nim to nie jest taki poziom, jak z tobą, tylko… jest antyszczepionkowcem – mówi dziennikarz.

– OK. Więc potrzebujemy odwiedzić go z dmuchawką. Hej, tato, wyciągnij rękę! Co to? Och, to tylko zastrzyk z witaminą C! – przekonuje Taylor Lee.

– Sądzę, takie jest moje zdanie, że trzeba będzie to wymusić, chodząc od drzwi do drzwi. Jakie są szanse, że to się uda? – pyta dalej dziennikarz.

– Cóż… spis powszechny się tak odbywa, jeśli nie ma z tobą kontaktu, więc mamy infrastrukturę, żeby to zrobić. Będzie to kosztować górę pieniędzy, ale sądzę, że potrzebny jest rejestr osób, które nie są zaszczepione. Chociaż brzmi to bardzo „niemiecko” – odpowiada Taylor Lee.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.2 / 5. Liczba ocen. 9

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Max

Jaki spasiony, bezmózgi tłuk. Ale bym mu michę sklepał…

Zrozumiec ten świat

Sataniści nie są raczej za takim podejściem do sprawy. Oni nie lubią męczenników, bo męczennicy zawsze są dla Boga skarbem i są to łaski dla świata. Oni chcą dobrowolności pod kątem wyboru z wolnej woli i z póki co taka postawa kiedy człowieka się bierze do rogu na zasadzie siła złego na jednego nie ma dla nich znaczenia a w wielu przypadkach trucizna może nie zadziałać.
To jest swiat walki duchowej szczepionka i kowid to także element walki duchowej, ale już w skali globalnej.

Mirosław

I ten gówniarz mówi to z takim spokojem. Odrodzony faszysta!!!!!!!!!!!!!!!

@JebacSzczepienia!

Wpakowac temu polglowkowi w kazdy miesien po palecie tej szprycy i zobaczymy jakie beda skutki.

Fuckvaccine

Metrowy 8============> mu w (____|____) i w pysk po same 8

alien

To może gościa do obozu wsadzić….To takie Niemieckie….i fajne jak dla niego….

bodek

bezmozgi spasiony debil niech sie w worek zaszczepi by wiecej takich sie nie urodzilo

Ramzes

Szkopski sku*wol… Niech ci ziemia ciężką będzie pa*chu