prawnicy o koronawirusie

Prawnicy z całej Polski JEDNOCZĄ SIĘ przeciwko bezprawiu, LOCKDOWNOM i przymusowi $ZCZEPIEŃ! [WIDEO]

przez | 5 września 2021

Także prawnicy mówią stanowcze „STOP!” władzy. Mamy do czynienia z pewnym bezprawiem. Prawo i Sprawiedliwość kompletnie nie radzi sobie w obecnych czasach, które wiele osób nazywa pandemią koronawirusa. To, co teraz wyprawia się w Polsce, możemy nazwać propagandą oraz jednym wielkim skandalem. PiS nie traktuje Polaków należycie oraz nieodpowiedzialnie podchodzi do kwestii związanej z Covidem.

Mamy tutaj idiotyczne i bezprawne zakazy, nakazy, lockdowny oraz przymus szczepień. Oczywiście partia rządząca robi to wszystko z premedytacją. Właśnie „DOSYĆ!” powiedzieli prawnicy, którzy zarzucają partii rządzącej to, że ta postępuje niemądrze, nielogicznie i szkodliwie dla Polaków oraz polskich przedsiębiorców.

Zamykanie gospodarki, zamykanie Polski i masa bezsensownych zakazów nie jest rozwiązaniem na te trudne czasy. Nie o to chodzi, żeby zamykać biznesy, żeby poradzić sobie z tak zwaną pandemią koronawirusa. A Ty? Zgadzasz się na to, jak postępuje partia rządząca w Polsce i jak ta partia traktuje Polaków?

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *