prawnicy o koronawirusie

Prawnicy z całej Polski JEDNOCZĄ SIĘ przeciwko bezprawiu, LOCKDOWNOM i przymusowi $ZCZEPIEŃ! [WIDEO]

przez | 5 września 2021

Także prawnicy mówią stanowcze „STOP!” władzy. Mamy do czynienia z pewnym bezprawiem. Prawo i Sprawiedliwość kompletnie nie radzi sobie w obecnych czasach, które wiele osób nazywa pandemią koronawirusa. To, co teraz wyprawia się w Polsce, możemy nazwać propagandą oraz jednym wielkim skandalem. PiS nie traktuje Polaków należycie oraz nieodpowiedzialnie podchodzi do kwestii związanej z Covidem.

Mamy tutaj idiotyczne i bezprawne zakazy, nakazy, lockdowny oraz przymus szczepień. Oczywiście partia rządząca robi to wszystko z premedytacją. Właśnie „DOSYĆ!” powiedzieli prawnicy, którzy zarzucają partii rządzącej to, że ta postępuje niemądrze, nielogicznie i szkodliwie dla Polaków oraz polskich przedsiębiorców.

Zamykanie gospodarki, zamykanie Polski i masa bezsensownych zakazów nie jest rozwiązaniem na te trudne czasy. Nie o to chodzi, żeby zamykać biznesy, żeby poradzić sobie z tak zwaną pandemią koronawirusa. A Ty? Zgadzasz się na to, jak postępuje partia rządząca w Polsce i jak ta partia traktuje Polaków?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 16

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Voyager

Przecież to widać, że rządzący obecnie Polską, dogadali się z kimś z zewnątrz, może nawet nie z UE. Politycy RP zdradzili własny kraj. Budują neonazim i szykują Polaków do oddania pod rządy obcych sił. To jest zdrada. Za to może być tylko jeden wyrok. Musimy zbierać i dokumentować łamanie międzynarodowych praw człowieka oraz Konstytucji RP. Norymberga 2.0 czeka na swój czas.