premier Australii

Premier AUSTRALII wprowadzająca COVIDOWY TERROR oskarżona o KORUPCJĘ podała się do dymisji!! [WIDEO]

przez | 12 października 2021

– Wygłoszę oświadczenie bez odpowiadania na żadne pytania. Musiałam podjąć niezmiernie trudną decyzję z dnia na dzień, którą czuję się zobowiązana podjąć ze względu na miłość i szacunek, jaki mam do mieszkańców Nowej Południowej Walii oraz ze względu na szacunek dla tego urzędu. Poinformowano mnie wczoraj późnym popołudniem, że Niezależna Komisja Przeciw Korupcji (ICAC) dziś opublikuje oświadczenie, w którym poinformuje o śledztwie dotyczącym mojej osoby w sprawie byłego członka parlamentu reprezentującego Wagga Wagga.

– Jak wynika z oświadczenie ICAC sprawy, które są poddane śledztwie, dotyczą dawno minionych kwestii, które już były wykorzystywane do licznych ataków na mnie przez moich politycznych oponentów w przeciągu ostatnich 12 miesięcy. Wiele z tych spraw było obiektem pytań, która zadawała mi opozycja na senackiej komisji szacunkowej na początku tego roku.

Problem z Covidem i korupcją dotyczy wielu krajów na świecie. Jednak o korupcji mówi się ostatnio w odniesieniu do Australii. Tam wiele osób sprzeciwia się temu, jakie decyzje podejmuje rząd Australii i wprowadza tak zwany terror sanitarny. Dodatkowo segregację sanitarną wprowadziła osoba, która obecnie jest oskarżona o korupcję.

0 Udostępnień

4 myśli nt. „Premier AUSTRALII wprowadzająca COVIDOWY TERROR oskarżona o KORUPCJĘ podała się do dymisji!! [WIDEO]

  1. Andrew mechanik

    Panie Januszu litości.Na prawicowym portalu lewacka nomenklatura – premierka rządu a może kominiarka?

    Odpowiedz
  2. zbych

    Szanowna Redakcjo, czy Was też pogięła lewacka poprawność ? Jaka premierka ? Ludzie, ogarnijcie się i nie kaleczcie naszego ojczystego języka !

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *