Media kłamią

Propagandowe absurdy mediów zachodnich o COVIDzie! [WIDEO]

przez | 25 października 2021

Powinniśmy zwrócić uwagę na to, jak szczepią się politycy oraz celebryci. Czy to jest jedna wielka zaplanowana ustawka. W tym materiale rozwiane są wszelkie wątpliwości. Pokazują jak się szczepić i zachęcają do szczepień, a sami się tak naprawdę nie szczepią, bo wiedzą czym to grozi. Niestety ta p(l)andemia koronawirusa do tego doprowadziła, że żyjemy w obecnych czasach niczym jak w Matrixie. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Na filmie widać, jak znane osoby zachęcają do szczepień i ten film jest dowodem na to, że jednak strzykawka nie jest wbijana, gdyż te osoby mimo całej propagandowej i medialnej nagonki nie przyjmują szczepionki. W ten sposób jesteśmy okłamywani. Możemy otwarcie mówić o specjalnie przygotowanej strzykawce do tak zwanych szczepień medialnych.

– To nie koniec tej pandemii, niestety. W czasie jej trwania dużo modliłam się do Boga. I Bóg odpowiedział na nasze modlitwy. Stworzył najmądrzejszych mężczyzn i kobiety, naukowców, lekarzy, badaczy. To właśnie Bóg sprawił, że stworzyli oni szczepionkę! To jest dar Boga dla nas, musimy wołać: „Boże, dziękujemy Ci!”. Wiem, że wszyscy jesteście zaszczepieni. Wy jesteście tym i mądrymi ludźmi. Jednak wiecie, że są ludzie, którzy nie słuchają Boga. Wiecie kim oni są. Chcę, byście byli moimi apostołami – mówi Kathy Hochul, gubernator amerykańskiego stanu Nowy Jork.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 6

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!