Protest

Protest „Ratujmy Nasze Dzieci” organizowany przez „Warszawski Bunt” Warszawa (CAŁOŚĆ) 12.07.2021 [WIDEO]

przez | 13 lipca 2021

W Warszawie miał miejsce protest, w którym to przemawiali wspaniali prelegenci oraz zebrało się wiele osób, dla których takie słowa jak wolność, prawda, patriotyzm mają szczególne znaczenie. Wiele osób zastanawia się, jak to jest naprawdę z Covidem, z pandemią oraz ze szczepieniami. W mediach głównego nurtu nie spotkamy się z prawdą oraz z rzetelnymi informacjami na te tematy, wobec tego warto wiedzieć, jakie tematy zostały poruszone na proteście „Ratujmy Nasze Dzieci”.

 W proteście organizowanym przez „Warszawski Bunt” wzięło udział wiele osób – starszych, a także dzieci. Jak zaznaczył Dr Zbigniew Hałat:

– Warszawa jest miastem, które zostało zniszczone przez opresję totalitarną. Obecna opresja zagraża przyszłym pokoleniom, dlatego musimy powiedzieć STOP!

Dr Zbigniew Hałat dodaje:

– 150 tysięcy osób zmarło, co było skutkiem braku pomocy lekarskiej. Ludziom odebrano prawo korzystania ze składki zdrowotnej, mimo że były one płacone przez całe życie zawodowe.

Spojrzenie na podatki, które są dedykowane na zdrowie wynika, że wielu obywateli nie może liczyć na opiekę w zakresie zdrowia. System zdrowotny ma wiele wad, jednak rząd niewiele robi, aby ten stan rzeczy zmienić.

Dr nauk medycznych, pani Beata Wrodycka-Żytkowska, która reprezentuje Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy, mówi wprost, z czym wiąże się szczepienie dzieci na koronawirusa i dlaczego jest to niebezpieczne. Nie ma także ku temu naukowych podstaw. Krytyka rządu jest w tym aspekcie uzasadniona.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 8

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments