Rafał Piech o uchodźcach

Rafał Piech: Nie widziałem jeszcze uchodźcy, który miałby wpiętą w klapę polską flagę! [WIDEO]

przez | 29 kwietnia 2022

Rafał Piech o uchodźcach z Ukrainy

– Nie widziałem jeszcze żadnego uchodźcy, który miałby wpiętą flagę w klapę. Żeby właśnie w jakiś sposób pokazać tę jedność, tę pewną relację między Ukrainą i Polską – powiedział Rafał Piech, który jest prezydentem Siemianowic Śląskich. W trakcie rozmowy z prezydentem Siemianowic Śląskich poruszony został także temat w związku ze śmiercią dr Zbigniewa Hałata.

Rafał Piechy mówi o pomaganiu, o Polakach oraz o Niemcach

– Bardzo szokuje mnie to, że we wszystkich mediach widzimy wstążki z ukraińskimi barwami. Wobec tego zapytam o jedną rzecz. Wyobraźmy sobie, że Niemcy pomogli mi w latach osiemdziesiątych. Wiec oni powinni byli wtedy nosić polskie flagi na klapach. Wtedy ja, w ramach odwdzięczenia się tym ludziom, powinienem założyć także flagę niemiecką – dodaje samorządowiec Rafał Piech.

Ocena działań rządu w kwestii wojny na Ukrainie

– Nie tak dawno prezydent Andrzej Duda hojraczył i mówił: „nie strasz, nie straszna”, teraz mamy zakręcony gaz z Rosji. Jednak Niemcy oraz inne państwa dalej handlują z Rosją, a Polska jako pierwsza nadstawia głowę. Konsekwencje tego będziemy widzieć w ciągu najbliższych tygodni. Oni twierdzą, że niby mamy jeszcze zapasy gazu, zatem zobaczymy dokąd doprowadzi nas taka polityka. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że wojna jest i, że ludziom trzeba pomagać, lecz nikt nie pomógł uchodźcom tak bardzo, jak pomagają Polacy – skomentował prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech.

Źródło: tarnogorski.info

Grzegorz Braun: To jest Polska, nie BANDERLAND, nie POLIN, nie land EUROKOŁCHOZOWY!

https://wolnosc.tv/grzegorz-braun-to-jest-polska-nie-banderland-nie-polin-nie-land-eurokolchozowy-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 78

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sofism

Mają swoja godność i wymagania.

Unter

…godność i wymagania? …Wymagania to oni mogą mieć w stosunku do Stalina i jemu pochodnym cieciom dibelskiej demonstracji nie w stosunku do ludzi ktorzy im pomagają ? Jeżeli będą swą pychę i butę dfemonstrowac aż nadtto co już ma miejsce , to dostaną to co im się należy…proste i tragiczne za razem tym bardziej kiedy polacy przypomną sobie banderowskie mordowanie .

Szoszony

Paranoja, Polacy to jednak 🐏🐏 Tak łatwo nimi manipulować 🇺🇦💩🤮

Andrzej

Pan nie będzie nosił w klapie flagi ”sługi ”