Winnicki

Robert Winnicki: CENZURA w Internecie została PRZEGŁOSOWANA w Parlamencie Europejskim! [WIDEO]

przez | 16 lipca 2021

Unia Europejska chce pełnej kontroli i dostępu do naszych wiadomości i maili. Rzekomym powodem jest ochrona dzieci. W Parlamencie Europejskim przegłosowano ten pomysł. Za głosowali również europosłowie PiS-u, co oczywiście nikogo nie dziwi. Komisja Europejska przedstawi jesienią propozycje wprowadzające nowe prawo. Konfederacja bardzo się obawia, że tego typu działania mogą prowadzić do totalnej inwigilacji obywateli Unii Europejskiej.

Robert Winnicki zaznacza, że „Widzimy w ostatnich dniach, jak wielki jest spór między Unią Europejską, która chce przejmować kompetencje państw narodowych, a państwem polskim. Konfederacja nie zgadza się z nowym pomysłem zaproponowanym przez unijnych biurokratów.”

To oznacza, że z jednej strony, stojąc na gruncie konstytucji, Prawo i Sprawiedliwość retorycznie mówi o suwerenności w kontekście Trybunału Konstytucyjnego czy tez TSUE, a z drugiej strony na forum Parlamentu Europejskiego konsekwentnie popiera każdy centralistyczny krok. PiS popiera także pomysły antypolskie i antygospodarcze.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *