Robert Winnicki wniosek do NIK

Robert Winnicki: Składamy wniosek do Najwyższej Izby Kontroli o zbadanie legalności, sensowności i gospodarności wydawania pieniędzy przez Ministerstwo Zdrowia! [WIDEO]

przez | 15 października 2021

– Właśnie zastanawiamy się tak naprawdę, o co w tym wszystkim chodzi, bo skutki tej kampanii mogą być tylko przeciwne do jej celów, przynajmniej oficjalnie głoszonych celów. Dobierając, w sposób tak manipulancki, dane kłamiąc, tak. Kłamiąc w tych ulotkach, plakatach, billboardach. Ewidentnie kłamiąc, wliczając wszystkich, którzy zmarli na Covid od 1 stycznia tego roku, czyli w czasie kiedy prawie nikt nie był zaszczepiony. W czasie kiedy prawie nikt nie był zaszczepiony podczas zimowej i wiosennej fali – mówi o Covidzie poseł Konfederacji, Robert Winnicki.

– Ministerstwo po prostu robi przysługę wszystkim tym, którzy mówią, że to jest od początku jedno wielkie kłamstwo! Skoro najnowsze dane mówią o tym, że 1 na 5 osób, które umierają z powodu Covida, to osoba zaszczepiona, to należy tę prawdę i tę informację rzetelnie przekazywać społeczeństwu, również dlatego, żeby każdy mógł oszacować ryzyko, na co się decyduje, bądź nie decyduje, jeśli chodzi o szczepienie – dodaje polityk.

– I o to właśnie apelujemy, o tą uczciwość, transparentność, postępowanie rządu. Tego niestety nie dostajemy. Za to dostajemy kłamliwą propagandę! A za kłamliwą propagandę nie powinno się płacić z pieniędzy publicznych. Dlatego nasz wniosek kierujemy do Najwyższej Izby Kontroli – mówi Robert Winnicki.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!