Robert Winnicki NFZ

Robert Winnicki vs TVPiS: Zlikwidujmy MONOPOL NFZ!! System ochrony zdrowia jest CHORY! [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Robert Winnicki przyjął zaproszenie do TVPiS i merytorycznie wypowiada się na temat zmian w służbie zdrowia, jakie proponuje Konfederacja. Mamy obecnie problem z monopolem NFZ. Nie jest to dobra sytuacja i wymagane są zmiany, żeby Polscy pacjenci byli lepiej traktowani oraz lepiej leczeni. Jednak tutaj potrzebna jest pewnego rodzaju odwaga i podjęcie gruntownych decyzji. Ta reforma jest koniecznością. Nie możemy dłużej zwlekać.

Winnicki mówi także o COVIDzie, który został uznany z Polsce za nadchorobę. Teraz są pewne dodatki i wyrównania dla lekarzy, którzy zajmują się pacjentami z COVIDem i w przyszłości będzie ciężko im te zasiłki odebrać. Ta sytuacja nie jest wymarzona, a wręcz przeciwnie, jest kuriozalna. Dlatego Konfederacja proponuje pewien pakiet zmian, jeśli chodzi o służbę zdrowia w Polsce.

Robert Winnicki dostrzega także problem tego typu, że placówki systemu ochrony zdrowia zaczęły olewać wszystkie inne choroby. Tego problemu nie możemy lekceważyć. Potrzebna jest reforma. Cały system finansowania ochrony zdrowia w Polsce jest chory. Konfederacja mówi o tym od dawna.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments