Roman Sklepowicz o nadmiarowych zgonach

Roman Sklepowicz: UJAWNIAMY szokujące słowa słynnej lekarki: „Skazaliśmy na śmierć dziesiątki tysięcy Polaków!” [WIDEO]

przez | 3 listopada 2021

– Nie tylko Marsz Niepodległości jest w Warszawie, ale ja dostałem także zaproszenia na marsz z Wrocławia, z Krakowa. Domyślam się, że marsz 11. listopada odbędzie się także w innych polskich miastach. Te osoby, które nie mogą przyjechać do Warszawy z naturalnych powodów, zapraszam do uczestnictwa w marszach w innych dużych polskich miastach. Chciałbym się także odnieść do tej społecznej tresury. Chcę zaznaczyć, że zgadzam się absolutnie, tylko bym to bardzo uwypuklił. Chodzi o tresurę w rodzinach – mówi Roman Sklepowicz.

Jednak w programie w telewizji wRealu24 poruszana jest także inna niezwykle ważna kwestia. Otóż mamy do czynienia z koronawirusem oraz Covidem. Tutaj jest pełna zgoda, lecz metody, z jakimi próbuje radzić sobie w Polsce partia rządząca z tą mniemaną pandemią, nie są dobre, nie są bezpieczne oraz nie są skuteczne.

Covidowariactwo trwa, nie tylko, w Polsce w najlepsze. Osoby, które chorują na inne choroby nie są obsługiwane przez lekarzy, gdyż ci są zajęci „walką” z koronawirusem. W ten sposób zmarło wiele osób w Polsce, którymi nie mogli zajmować się lekarze w naszym kraju. Niestety media głównego nurtu oraz większość polskich polityków tego nam nie powie. Żyjemy w czasach absurdu.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sprawiedliwie

Tych co w różny sposób brali udział w wiemy czym, to chyba około miliona trzeba by wsadzic do pierdla, nie tylko wierchuszkę, albo dla pozoru jakieś płotki

Anna

Przeraża to wszystko, do czego będą nas zmuszać, do śmiercionki, boję się o dzieci i młodzież!
Dramat do czego doprowadzili wywołaną plandemią!
Jak obudzić zmanipulowany naród!!!

Remik

Obudzcie sie ludzie i zróbmy coś z tym co dziennie umierają ludzie co mają plany, rodziny i marzenia.Jak mogą tak pozwolić mordować ludzi każdy lekarz co za tym idzie ma na sumieniu każda duszę zamordowanego covidem .zróbmy coś bo juz nie mogę o tym słuchać:( zmuszanie do jakiś dziwnych igiel .Boże broń ludzi

Patriot

Proponuję się ocknąć i zrozumieć, od jak dawna ludzkość jest okupowana i przeznaczana na rzez…
Na początek proponuję wspaniały wykład Marka Passio- „Prawo Naturalne”.

salomon.pl

Miejmy nadzieję że znajdzie się taki wirus który usunie wszystkich podłych degeneratów ludzkości i wyzwoli ludzkość z ich wpływów raz na zawsze.

Małgorzatą Kras

ZBRODNIARZE ZBRODNIARZE ZBRODNIARZE ZBRODNIARZE ZBRODNIARZE ZBRODNIARZE PROZYDOWSKIE POLIN ZBRODNIARZE TYCH NASZYCH NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA Za LUDOBÓJSTWO NA NARODZIE POLSKIM CZEKA NA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE BYDLAKI NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA BOG ROZLICZY , A CI NASI UMARLI Z KTÓRYCH WIELU MOGŁO ŻYĆ A ODESZLI NIE LECZENI BO TELEPORADY BEZ DOSTĘPU DO LEKARZY SZPITALI PRZYCHODNI WYSZCZEPIANI NIEPREZEBADANYMI SZCZEPIONKAMI KTÓRE NAWET NA MYSZACH A DOPIERO NA LUDZIACH I MALYCH POLSKICH DZIECIACH EKSPERYMENTOWAĆ TO JEST HANIEBNE DO SAMYCH BRAM PIEKIEŁ PROWADZIĆ WAS BĘDĄ A SZATAN PRZYWITA WAS TAK JAK TRZEBA . NARÓD POLSKI ROZLICZY , NORYMBERGA CZEKA DLA WAS RZADZACY PROZYDOWSKIE ZBRODNIARZE NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA I DLA WAS LEKARZE SMIERCI MENGELE SIMON HORBAN SUTKOWSKI GUT WRÓBLEWSKI NORYMBERGA DA PAN BÓG CZEKA , SZATAN W PIEKLE CZEKA .BOG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN DOSC PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ PIASTOWEJ ŚWIĘTEJ ZIEMI . TYLKO KONFEDERACJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA POLSKA PRAWICA .

Gościu

Ano za PRL-u służba zdrowia była zaniedbana, teraz kwitnie. To samo z oświatą. Też była zaniedbana. Teraz zdalne nauczanie produkuje ,,geniuszy”.😄😄😄