Ron DeSantis Covid

Ron DeSantis ponownie miażdży mainstreamową politykę COVIDową: TO NIE DZIAŁA! [WIDEO]

przez | 11 stycznia 2022

– Mogę państwu powiedzieć jedno: nikomu nie pozwolimy nakładać obostrzeń, albo paszportów szczepionkowych na mieszkańców Florydy. To jest bezdyskusyjne i nie uda się im. Możecie Państwo podejmować decyzje dotyczące siebie i swojej rodziny, jeśli uważacie to za stosowne. Ale wymuszanie dystansu społecznego i jakichś paszportów?! Przy wariancie koronawirusa, który unosi się w powietrzu?! Przeczytajcie badanie przeprowadzone przez Uniwersytet Technologiczny Massachusetts w 2020 roku – mówi Gubernator Florydy, Ron DeSantis.

Ron DeSantis Covid i obostrzenia

– To badanie pokazało, że jeśli mamy patogen, który utrzymuje się w powietrzu, 1-2 metry dystansu i tak nic nie dadzą, to i tak będzie w powietrzu. Taka jest po prostu rzeczywistość w przypadku Omikronu. Jest po prostu zbyt zakaźny, by to coś dało! Jest też mniej szkodliwy, niż Delta, tu nie ma wątpliwości Ale oczekiwanie, że będziemy nakładać jakiekolwiek restrykcje na ludzi Florydy jest chore – dodaje Ron DeSantis.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.8 / 5. Liczba ocen. 132

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam

Na Florydzie maja de Santisa, a my mamy D jak dupe czyli dudusia i robiacego w pieluchy nienawistnego kurdupla z zespolem morawieckich Horbanow i innych przydupasow. Rece opadaja. Ze tez niebiosa nas pokaraly rezydencja w takim kraju.

Otu

Bardzo dużo materiałów oglądam z tej strony a jeszcze nigdy nic nie napisałem. Cóż dziękuję wam zespole. Ogrom wspaniałej pracy.

Andrzej

Jest dużo uczciwych ludzi którzy niosą prawdę ,ażeby drugi człowiek ją przyjął,ale niestety są ludzie,którzy popełnili błąd i do tego się nie przyznają.współczuję im ale nie rozumiem,że dorosły człowiek podejmuje szybkie pochopne decyzje zamiast poczekać na rozwój wypadków.

Antyglobal

Wspaniały człowiek , takich polityków nam trzeba .