Russell Brand o segregacji sanitarnej

Russell Brand: Protesty przeciw segregacji sanitarnej trwają już w całym tzw. zachodnim świecie! Kogo dotkną najbardziej? Oczywiście, że nie tych, którym już teraz wiedzie się najlepiej. Zniszczą najbiedniejszych oraz klasę średnią! [WIDEO]

przez | 27 października 2021

– Nie zdawałem sobie sprawy, że powstały ruchy przeciw przymusowi poddawania się procedurom medycznym. Ludzie tłumnie wychodzą na ulice we Włoszech. Francji, a teraz nawet w Ameryce. Co to za nowy ruch? Czy medyczny przymus i rozwiązania segregacyjne są potrzebne czy jedynie ograniczają wolność? – zadaje pytania Russell Brand.

– Porozmawiamy zatem dzisiaj o przymusie, który jest wdrażany ws. procedur medycznych wokół koronawirusa, a także o protestach, które odbywają się praktycznie na całym świecie. Żeby było całkowicie jasne, to nie jest wideo, na którym będę wam doradzał na temat szczepionek albo jakichkolwiek zabiegów medycznych, ich skuteczności, czy tego, co powinniście zrobić dla siebie i dla swoich rodzin – mówi pan Brand.

– Nie mam ani opinii ani ekspertyz, żeby się z wami podzielić w tej kwestii! Po prostu poruszymy temat nowych regulacji, tych nadzwyczajnych kroków, a także światowych protestów, ich skuteczności i wiarygodności – dodaje Russell Brand.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 0 / 5. Liczba ocen. 0

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alien

Widzę że jeszcze dobrze sie im żyje skoro nie biorą się za mniejszość bogaczy i nie namierzają w celu takim jak to robia bogole….likwidując biedotę i średnią klase….ciekawe jak długo wytrzymają tę głupawkę….może jak będzie ich tyle co bogoli to wtedy zajarzą lecz może być za późno…