Jacinda Ardern premier Nowej Zelandii

Rządy mówią WPROST: Tylko nas się słuchajcie, wszyscy inni KŁAMIĄ!! Orwell miał rację? [WIDEO]

przez | 10 października 2021

– Co pan powie na temat 2 osób, które zmarły po szczepionce AstraZeneca? Rodzina jednej z tych osób twierdzi, że nie została ona należycie poinformowana o możliwych powikłaniach – pyta się dziennikarz.

– Cóż, każdy jest odpowiedzialny za własne zdrowie. Jeśli chodzi o świadome wyrażenie zgody na jakąkolwiek procedurę medyczną, czy to przez pana czy przeze mnie, każdy sam jest odpowiedzialny za to, co pozwala ze sobą zrobić. Ludzie sami podejmują decyzje odnośnie swego zdrowia i ciała. To dlatego szczepionka nie jest obowiązkowa, gdyż ludzie sami podejmują decyzję. Te wszystkie szczepionki wiążą się z pewnym ryzykiem. Nie będę się tu wdawać w szczegóły, bo nie chcę zniechęcać ludzi do tych szczepionek, ale wszyscy rozumiemy, że każda szczepionka wiąże się z ryzykiem powikłań. Informacje o nich są dostępne publicznie i każdy sam podejmuje własne decyzje – odpowiada Scott Morrisom, premier Australii.

– Będziemy na bieżąco przekazywać wam aktualne informacje. Możecie nam zaufać, gdyż jesteśmy rzetelnym źródłem informacji. Możecie też zaufać Dyrektorowi Generalnemu ds. Zdrowia oraz Ministerstwu Zdrowia. Na rządowej stronie covid19.govt.nz na bieżąco dementujemy wszelkie pogłoski. Wszystkie inne źródła informacji ignorujcie – mówi Jacinda Ardern, premier Nowej Zelandii.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rychu

Po pierwsze kiedy na świecie pojawia się jakiś wirus i wycieka z laboratorium to wszystkie działania są postawione na ustalenie co jak i w jaki sposób do tego doszło .Skoro z laboratorium jak został wyhodowany jakie szczepy były łączone i dlaczego ,które procedury standaryzacji dekontaminacyjnej zostały pominięte .Tu kompletnie nic ! Od razu z grubej rury już na początku mówiono o paszportach covidowych i ze tylko szczepionka .Jak tu obwiniać Chiny skoro cały świat w to gra .Chiny darzą do zniewolenia populacji i testują to w niektórych miastach ,dlaczego wszyscy obrzydliwie bogaci masoni nie mieli by się dogadać i nie wdrożyć ogolnoswiatowego planu ? Samo wdrożenie czegoś takiego jak poszporty Dzieki którym coś możesz albo nie sugeruje ze coś tu jest grubo nie tak .

Krzysztof Akierman

Zmuszac ludzi do szczepien – blazen, skad posiadl monopol wiedzy i wladzy by decydowac o czyims ciele, organizmie, taakie podejscie to jasny cel w kierunku panstwa orwllowskiego…

Wolnyczlowiek

Popie..liło ich do reszy ?