Jacinda Ardern premier Nowej Zelandii

Rządy mówią WPROST: Tylko nas się słuchajcie, wszyscy inni KŁAMIĄ!! Orwell miał rację? [WIDEO]

przez | 10 października 2021

– Co pan powie na temat 2 osób, które zmarły po szczepionce AstraZeneca? Rodzina jednej z tych osób twierdzi, że nie została ona należycie poinformowana o możliwych powikłaniach – pyta się dziennikarz.

– Cóż, każdy jest odpowiedzialny za własne zdrowie. Jeśli chodzi o świadome wyrażenie zgody na jakąkolwiek procedurę medyczną, czy to przez pana czy przeze mnie, każdy sam jest odpowiedzialny za to, co pozwala ze sobą zrobić. Ludzie sami podejmują decyzje odnośnie swego zdrowia i ciała. To dlatego szczepionka nie jest obowiązkowa, gdyż ludzie sami podejmują decyzję. Te wszystkie szczepionki wiążą się z pewnym ryzykiem. Nie będę się tu wdawać w szczegóły, bo nie chcę zniechęcać ludzi do tych szczepionek, ale wszyscy rozumiemy, że każda szczepionka wiąże się z ryzykiem powikłań. Informacje o nich są dostępne publicznie i każdy sam podejmuje własne decyzje – odpowiada Scott Morrisom, premier Australii.

– Będziemy na bieżąco przekazywać wam aktualne informacje. Możecie nam zaufać, gdyż jesteśmy rzetelnym źródłem informacji. Możecie też zaufać Dyrektorowi Generalnemu ds. Zdrowia oraz Ministerstwu Zdrowia. Na rządowej stronie covid19.govt.nz na bieżąco dementujemy wszelkie pogłoski. Wszystkie inne źródła informacji ignorujcie – mówi Jacinda Ardern, premier Nowej Zelandii.

0 Udostępnień

2 myśli nt. „Rządy mówią WPROST: Tylko nas się słuchajcie, wszyscy inni KŁAMIĄ!! Orwell miał rację? [WIDEO]

  1. Krzysztof Akierman

    Zmuszac ludzi do szczepien – blazen, skad posiadl monopol wiedzy i wladzy by decydowac o czyims ciele, organizmie, taakie podejscie to jasny cel w kierunku panstwa orwllowskiego…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *