Sebastian Ross o ludziach drugiej kategorii

Sebastian Ross OSTRO o PiS i PO: Premier DYSKRYMINUJE niezaszczepionych! „Ludzie drugiej kategorii”! [WIDEO]

przez | 26 października 2021

Powinniśmy oceniać kwestie covidiańskie także z perspektywy globalnej. Oczywiście nie możemy lekceważyć tego, jak postępuje partia rządząca w Polsce i jakie nakazy oraz zakazy nam serwuje. To wszystko ma kluczowe znaczenie dla nas – Polaków. Wobec tego musimy powiedzieć stanowcze „NIE!” segregacji sanitarnej oraz nieformalnemu przymusowi szczepień. Niestety władza w Polsce nie dba o interes Polaków i często podejmuje decyzje wbrew temu interesowi. Czy „ludzie drugiej kategorii” to aktualne określenie Polaków, którzy nie chcą się szczepić?

– Australia, Nowa Zelandia i Wielka Brytania to są wyspy i tutaj chodzi o szukanie pewnych podobieństw. Z przerażeniem patrzymy na te kraje i na to, co tam się wyprawia. W Kanadzie pani minister zdrowia ogłosiła właśnie, że ci, którzy nie udali się do lekarza, nie mają prawa spotykać się w prywatnych domach – mówi o sytuacji pandemicznej Sebastian Ross.

– Kiedy się nie zaszczepimy w tych krajach, to przez nieuwagę możemy zostać aresztowani. Było wiele filmów w mediach społecznościowych o sytuacji w Australii. Tam społeczeństwo także jest dyskryminowane. Dobrze, że Konfederacja zrobiła konferencję na ten temat – mówi dalej Ross.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 7

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alien

Taaaa….Bo ludzie pierwszej kategorii samodzielnie myślą i nie wierzą w propagandę TV i Niedzielskiego…hahahahhaaaaaa