Grzegorz Braun

SKANDAL! Grzegorz Braun WYRZUCONY z Sejmu za BRAK MASECZKI po raz kolejny przez marszałek Witek! [WIDEO]

przez | 21 lipca 2021

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek prosi posła Brauna o założenie maseczki. Wtedy Grzegorz Braun wstaje i podchodzi z książkami do Elżbiety Witek. Ta komentuje zaistniałą sytuację, mówiąc do Grzegorza Brauna, że „ma Pan problemy ze zbyciem swoich książek i mamy już ich sporo”. Jednak polityk Konfederacji nie reaguje i marszałek Witek po raz kolejny prosi go o założenie maseczki, gdyż takie są zasady w Sejmie RP. Kiedy Braun podchodzi do mównicy, Elżbieta Witek stanowczo reaguje i nie udziela posłowi głosu. Witek nie pozwala na złożenie wniosku formalnego i znów nakazuje posłowi założenie maseczki ze względów bezpieczeństwa.

Wtedy Elżbieta Witek przywołuje do porządku Grzegorza Braun na podstawie artykułu 175 ustęp 3 regulaminu Sejmu. Kolejna prośba o założenie maseczki spotyka się ze sprzeciwem posła Brauna. Według marszałek Witek poseł Braun uniemożliwia prowadzenie obrad Sejmu i następuje decyzja o wykluczenie Grzegorza Brauna z posiedzenia Sejmu.

0 Udostępnień

Jedna myśl nt. „SKANDAL! Grzegorz Braun WYRZUCONY z Sejmu za BRAK MASECZKI po raz kolejny przez marszałek Witek! [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *