Grzegorz Braun wykluczony z obrad Sejmu

SKANDAL! Prezydium Sejmu ODEBRAŁO GŁOS Konfederacji i WYKLUCZYŁO Grzegorza Brauna z obrad! [WIDEO]

przez | 17 grudnia 2021

Grzegorz Braun wykluczony z obrad Sejmu. – Sejm to świątynia demokracji, jednak nie ma już nic wspólnego z demokracją. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie ma nic wspólnego z państwem prawa, a tak zwana opozycja nie ma nic wspólnego z opozycją, gdyż pomaga władzy w niszczeniu demokracji. Przykładem tego jest zachowanie dzisiejsze prezydium Sejmu, które zdecydowało dać możliwość wybranym na zabranie głosu w trzecim czytaniu ustawy budżetowej. Jest to najważniejsza ustawa w roku tylko wybranym. Mianowicie głos mogły zabrać wszystkie kluby. Konfederacja nie miała takiej możliwości – mówi Jakub Kulesza.

Skandal w Sejmie. Konfederacja wykluczona z obrad

– Szczęść Boże, szanowni Państwo! Wróciła fala. Ta patologia wyeliminowana szczęśliwie z życia polskiego żołnierza, była znana i ugruntowana w Ludowym Wojsku Polskim. Chodzi o niesławną tradycję dyskryminacji jednych, odpowiedzialności zbiorowej dla wszystkich. Ta praktyka wróciła właśnie tutaj w Sejmie Rzeczpospolitej – mówi Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun wykluczony z obrad Sejmu

– Kiedy w wojsku ludowym chciano skutecznie, jak to się mówi, przeczołgać jednego żołnierza, to cała kompania miała przechlapane. I tak koło Konfederacji zostało nominowane na czarny charakter wśród wszystkich formacji parlamentarnych Sejmu IX kadencji. I koło parlamentarne Konfederacja ma ponosić konsekwencje osobistej, jak sądzę, niskiej, odwetowej skłonności ze strony prezydium Sejmu ze szczególnym uwzględnieniem pani marszałek Witek. Tym odwetem knebluje ona całe koło Konfederacji – ocenia politykę i to, co wydarzyło się w Sejmie Grzegorz Braun, z Konfederacji.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.9 / 5. Liczba ocen. 25

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!