policja łamie prawo?

Skucie człowieka przy jego maleńkiej córce, potraktowanie gazem 12-latki z brak maseczki, czy interwencja na plaży, bo opalanie się jest nielegalne. Tak się żyje w nowym wspaniałym świecie [WIDEO]

przez | 19 października 2021

– Jestem z policji. Tak jak mówiłem wcześniej, opalanie się nie jest istotnym powodem, żeby przebywać na zewnątrz. Pytam o pańską tożsamość, ponieważ mam podejrzenie, że popełnia pan przestępstwo. Musi mi pan ujawnić swoją tożsamość i wtedy będziemy badać dalej sprawę. Potencjalnie może pan naruszać porządek zdrowia publicznego w tym momencie. Nie będę z panem dyskutować punktów prawa – mówi policjant.

– Musimy działać w ramach zdrowia publicznego. Żeby być na zewnątrz, potrzebny jest istotny powód. Znajduje się pan w miejscu zagrożonym wirusem Covid. Niestety musimy wyegzekwować… potrzebuje pan istotnego powodu, żeby być na zewnątrz. Leżenie na plaży, opalanie się, to nie jest istotny powód, żeby być na zewnętrz. Sprawdzimy dalej, czy popełnia pan przestępstwo – kontynuuje policjant.

– Nie popełnił żadnego przestępstwa! Szedłem obok, widziałem wszystko! Mam to na kamerze. Nie popełnił żadnego przestępstwa. Jego córka będzie miała traumę!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
James

To jest smutne, ale niestety ludzie sobie sami zgotowali taki los przez swoją bierność i nic nie robienie z tym jak było to w zarodku.

Yumpie

Mam nadzieję, że polska policja nie jest tak debilna i nie będzie wykonywała idiotycznych rozkazów. Trochę się rozmarzyłem, ale cały czas mam taką nadzieję…

Max

Policja podlega pederascie, kurduplowi i masonowi kukielce Sorosa.

jqa

Polska policja jest debilna i bedzie dokladnie robic, co jej kaza (a nawet wiecej). Przekonalem sie juz o tym nie raz.