Mentzen wypowiedzi

Sławomir Mentzen – Jaki jest PRYWATNIE? – o rodzinie, piwie, 300 godzinach pracy i wolnym czasie [WIDEO]

przez | 15 sierpnia 2021

Polityk Konfederacji mówi o tym, ile godzin w miesiącu pracuje, a ile zajmuje się rodziną. Mentzen sam siebie określa, że nie czuje się autorytetem, jeśli chodzi o to, ile czasu powinno zajmować się rodziną, a ile pracą, gdyż jak zauważa, pracuje od 250 do nawet 300 godzin miesięcznie. Tyle obowiązków ma polityk. Mówi także, że nie chce, aby inne osoby brały z niego przykład. Mentzen lubi także czytać książki w formie tradycyjnej, gdyż nie przepada za audiobookami. Często nie ma dobrych książek przetłumaczonych na język polski, więc zamawia anglojęzyczne. Z tych książek czerpie sporo wiedzy.

Polityk jest także świetnym mówcą. Nie jest to łatwa sztuka, gdyż wymaga sporej wiedzy. Jednak można się tego nauczyć. Na pewno musimy ćwiczyć dykcję. W tej kwestii dr Mentzen ma wiele do powiedzenia. Otóż nauczył się on występować.

Sławomir Mentzen podjął się także działalności biznesowej. Produktem, jaki sprzedaje, jest piwo Mentzena. . Redaktor pyta się polityka, czy to piwno będzie można kupić w Żabce lub w Biedronce. Przedsiębiorca odpowiada, że tego raczej nie można się spodziewać.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments