Sławomir Mentzen o przymusie szczepień

Sławomir Mentzen: „Mi prawa obywatelskie należą się na mocy konstytucji, a nie na mocy subskrypcji u Pfizera” [WIDEO]

przez | 13 grudnia 2021

Sławomir Mentzen o przymusie szczepień. – Dla każdego Polaka co innego jest najważniejszą sprawą. Obecnie najbardziej zajmuje mnie to, żeby w Polsce nie doszło do jakiegoś nowego totalitaryzmu, żeby nie było dyskryminacji, żeby Polacy nie byli dzieleni na tych gorszych, mających mniej praw, i tych lepszych, mających trochę więcej praw. Jeśli tutaj dojdzie do pewnej fundamentalnej zmiany, to ona może zostać na dekadę – mówi dr Sławomir Mentzen.

Rządy PiSu i PO okiem Sławomira Mentzena

– Nawiązując do wypowiedzi Donalda Tuska, to on bardzo dobrze zna rząd PiSu, w końcu premierem jest jego były doradca i tutaj rzeczywiście można zbudować daleko idące analogie pomiędzy schyłkiem rządów Platformy i schyłkiem rządów PiSu. Wygląda to obecnie coraz gorzej. Jest coraz więcej bezczelności w sprawowaniu władzy, no i niestety trzeba w tym momencie powiedzieć, że pod koniec 2021 roku rząd PiS jest w tym momencie ulepiony z tego samego materiału, z którego ulepiony jest minister Mejza – krytykuje partię rządzącą Sławomir Mentzen.

Przymus szczepień trzech grup zawodowych

Doktor nauk ekonomicznych Sławomir Mentzen był gościem debaty „Śniadanie u Rymanowskiego”. W debacie toczyły się rozmowy między innymi o Mejzie, ale także o nowym pomyśle premiera, który dotyczy przymusowych szczepień trzech grup zawodowych od 1 marca 2022 roku. Mentzen jako jedyny znacząco się temu przeciwstawił.

O mafii covidowej można przeczytać tutaj:

https://wolnosc.tv/to-jest-mafia-covidowa-przedsiebiorcy-mowia-stop-segregacji-sanitarnej-pracownikow-wideo/

Odwiedź też naszego Twittera:

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 106

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Voyager

Tu nie chodzi o nasze zdrowie ani o wirusa. Tu się konstytuuje nowy ustrój, nowy światowy ład. Tak jak po 1945 siłami NKWD, KBW i UB – ale również propagandą w mediach – wprowadzano nowy, socjalistyczny ustrój. Teraz jest podobnie: rządzący z pomocą policji, mediów, nachalnej propagandy, celebrytów, zabiegów socjotechnicznych, psychologii a nawet nagabywania przez duchownych – wymuszają na nas posłuszeństwo. Po 1945 zmodyfikowano prawo na potrzeby nowego ustroju – teraz jest podobnie. I nie mam najmniejszej wątpliwości, że zmierzamy w stronę totalitaryzmu. A skoro policja i wojsko są posłuszni sanitarnym tyranom, to znaczy że zostały nam tylko dwie instancje: Bóg na Niebie i ludzie myślący jak my, tu na Ziemi. Nie wiem, co będzie dalej ale uważam, że każdy kto jeszcze potrafi, musi lgnąć do Boga, który jest ponad wszystkim. Nie wiem czy zwyciężymy ale na pewno możemy walczyć i umierać wolni. Bo kto należy do Boga, ten choćby i w niewoli – wolnym będzie. Jak ojciec Kolbe w Auschwitz. Bo królestwo nasze nie jest z tego Świata. Nasze królestwo jest tam, gdzie jest nasz Król: Jezus Chrystus.

Witold

Ta kobieta jest ewidentnym przykładem na potwierdzenie tezy Pana K. Mikke. Ta kobieta odbiega od minimum Inteligencji!

Jacek

Ale nawet ladna jest ale inteligencją nie grzeszy za grosz.

Lidia

To nie było stwierdzenie Pana K.Mikke. Proszę nie kłamać.

Wkurzona baba

Takich, jak pan Mentzen jest wciąż za mało …

Tom

Podziwiam Mentzena I wspolczuje jednocześnie całej oglupialej reszcie która samodzielnie nie mysli.