mafia covidowa

To jest MAFIA COVIDOWA! Przedsiębiorcy mówią STOP SEGREGACJI sanitarnej pracowników! [WIDEO]

przez | 12 grudnia 2021

Dzisiaj jesteśmy z przedsiębiorcami, którzy reprezentują różne regiony Polski, ale także są bardzo aktywnymi działaczami Konfederacji. Jesteśmy w tym przedsiębiorczym gronie, gdyż sprawa dotyczy właśnie pracodawców. Chodzi o Warszawę, Kraków i Wrocław. To tylko trzy z dwunastu polskich miast, w których włodarze, prezydenci, podpisali haniebne, segregujące Polaków, porozumienie, które mówi o tym, że relacje pracownik – pracodawca należy zamienić na relacje niewolnik – nadzorca niewolnika.

Skandaliczne decyzje odnośnie Covid w dwunastu polskich miastach

Dosłownie prezydenci tych dwunastu polskich miast, to znaczy Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia stanowczo żądają podjęcia prac w trybie natychmiastowym nad aktami prawnymi umożliwiającymi pracodawcom weryfikację posiadani przez pracowników unijnego certyfikatu Covid i podejmowanie stosownych działań w obrębie zakładu pracy.

Covidowe bezprawie i mafia covidowa

Pilne jest również podjęcie prac nad ograniczeniami dostępu osób, które nie posiadają certyfikatu Covid lub aktualnego testu na Covid-19 do miejsc publicznych w zamkniętych przestrzeniach lub gdy niemożliwe jest zachowanie dystansu. To wszystko jest w rażącej sprzeczności nie tylko z Konstytucją Rzeczypospolitej, nie tylko z umowami międzynarodowymi, ale także z obowiązującymi w Polsce ustawami. Tutaj zastosowanie ma RODO, ustawa o zawodzie lekarza, ustaw o prawach pacjenta.

Warto także posłuchać długiego filmu z udziałem Grzegorza Brauna, który wprost mówi o wszystkich patologiach związanych z podejmowaniem decyzji przez polityków rządzących w Polsce. Te decyzje odnośnie Covid-19 i koronawirusa pogarszają tylko sytuację. Na to nie ma zgody Grzegorza Brauna oraz wszystkich polityków Konfederacji.

https://www.youtube.com/watch?v=wH5dgnbMMf8

To jest po prostu mafia covidowa. Nie ma na to wszystko innego, adekwatnego określenia. Żyjemy w czasach paranoi i absurdu. Niestety politycy przy pomocy mediach głównego nurtu robią wszystko, żeby ten stan utrzymać. Także te wszystkie nakazy i zakazy, lockdowny i obostrzenia, wszelkie restrykcje, są po prostu bezsensowne i szkodliwe. Konfederacja walczy z takimi decyzjami oraz z przymuszaniem na przykład do szczepienia się Polaków, z obowiązkiem noszenia maseczek, itd. To po prostu mafia covidowa.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 281

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek

Mamy do czynienia z globalną depopulacją, psychopatyczni mordercy, którym się wydaje, że rządzą tym światem rękoma rządów państw rozprowadzają truciznę, która nas zabija