Sławomir Mentzen o Nowym Ładzie

Sławomir Mentzen o „NOWYM WALE”, czyli absurdalnych pomysłach PiSu na POLSKĘ! [WIDEO]

przez | 15 września 2021

Sławomir Mentzen mówi o „Nowym Ładzie”. Jest to pomysł i wiele projektów, które będą dotyczyć niemal każdego Polaka. Dr Mentzen wprost mówi, że to zwiększy biurokrację oraz podatki dla osób lepiej zarabiających oraz dla firm będą wyższe. Na tym programie wcale nie zyskają osoby najmniej zarabiające, renciści czy też emeryci. Prawo i Sprawiedliwość nie mówi nam wszystkiego. Zatem powinniśmy zachować czujność i krytycznie odnieść się do tych pomysłów PiSu.

Czym zatem mamy do czynienia z pewną propagandą? Przepisy w Polsce i tak są już skomplikowane. Mówi o tym właśnie Sławomir Mentzen. Przez zmiany w ramach projektu „Nowego Ładu” dojdzie wiele nowych przepisów i nie wiadomo będzie, jak należy je interpretować. Rozrost biurokracji stanie się faktem. Do tego dojdą zagmatwane przepisy i problemy z ich zrozumieniem będą mieć także doradcy podatkowi.

Jak to jest w Polsce z podatkami? Dr Mentzen opowiada się za prostszymi oraz niższymi podatkami, żeby ułatwiać życie wielu Polakom oraz sprawić, aby firmy w Polsce szybciej się rozwijały.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments