Sławomir Mentzen Q&A

Sławomir Mentzen: Q&A z Instagrama – Z kim stanąłbym w RINGU z lewicy? Czy będę się SZCZEPIŁ? [WIDEO]

przez | 18 sierpnia 2021

Dr Sławomir Mentzen odpowiada na wiele pytań, które padły od słuchaczy. Polityk przyznaje, że jest kibicem FC Barcelony i mówi, jak się czuje po odejściu Messiego do PSG. Sławomir Mentzen przyznaje, że hiszpańskiemu klubowi kibicował znacznie wcześniej, zanim pojawił się tam Messi. Barcelona to więcej niż klub, a Messi to więcej niż piłkarz. Najlepiej wspomina Barcelonę na przełomie lat dziewięćdziesiątych i początku XXI wieku. Także pytanie o Messiego mamy już załatwione.

Mentzen mówi także o piwie, jakie sprzedaje. Sławomir Mentzen poleca „chmiel tropików” oraz „filozofię XD”. Oczywiście wiele zależy od gustów. Wiele osób poleca inne piwa Mentzena. Niektórzy wolą piwa bardziej pszeniczne.

Polityk także odpowiada na pytanie, czy i z kim stanąłby w ringu z lewicy. Jak wiadomo, Konfederacja od zawsze sprzeciwiała się poglądom lewicowym. Można wręcz powiedzieć, że właśnie ta partia jest jedyną prawicową partią w Sejmie. Obecnie mamy do czynienia z nieformalnym przymusem szczepień, czemu także sprzeciwia się dr Mentzen oraz cała Konfederacja.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *