Bill Gates o pandemii

Słuchajcie Billa Gatesa albo będzie pandemia! [WIDEO]

przez | 12 maja 2022

Bill Gates o pandemii

– Mogą się pojawiać nowe warianty, które będą omijać układ odpornościowy dzięki nieco innym kształtom białka kolca. Niestety, mogłyby mieć nawet wyższą śmiertelność. Oceniam prawdopodobieństwo takich wariantów na jakieś 5%-10%. Ale jeśli powiesz ludziom, że nie ma ryzyka, to wtedy cała ta idea, ludzi odrzucą te maski, zignorują dawki przypominające – narazisz ich na ogromne ryzyko. Póki co, musimy wciąż podawać dawki przypominające, zwłaszcza starszym – mówi Bill Gates.

Gates mówi o noszeniu maseczek i wolności

– Nawet jeśli w wielu przypadkach nie musimy używać masek, to społeczeństwo powinno być gotowe i nie postrzegać tego jak jakiegoś głębokiego naruszenia wolności. Kiedy pojawią się lokalne ogniska zakażeń, a jesienią będziemy mieli z tym do czynienia, to bardzo pomocne będą wysokie poziomy wyszczepiania oraz, w pewnych okolicznościach, noszenie masek. Dzieci w wieku 6-12 mają deficyt nauczania, którego nadrobienie zajmie mnóstwo czasu. Niestety, to jest deficyt niemal dwuletni w przypadku szkół w mieście, mniejszy w przypadku szkół podmiejskich – dodaje Bill Gates.

Źródło: Ruch Narodowy (Facebook)

Bill Gates chce nowej rady, która będzie wprowadzała na świecie lockdowny z pominięciem rządów!

https://wolnosc.tv/bill-gates-chce-nowej-rady-ktora-bedzie-wprowadzala-na-swiecie-lockdowny-z-pominieciem-rzadow-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://youtube.com/channel/UCoKDb-NvBsD7tfUOu2Kbybg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 47

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jolanta

Człowieku! Zejdź z tej planety Ziemia i zaparkuj na innym ciele niebieskim, może tam będzie Ci dane te brednie wygłaszać! Powodzenia!

Lolek

Typowy komuch. Chciałby rządzić światem. Niestety, przespał młode lata. To zwykły nieuk. Bez szkoły. Jaki z niego autorytet i w jakiej dziedzinie?

Ble

Ten wszarz,gnida,psychol ,że go jeszcze ta ziemia nosi,jasne,będą pandemie,bo jesteś ich autorem,odrażający typ🤮🤮🤮🤮

Suwerenny

Między innymi przez niego ta sytuacja i on jeszcze udaje eksperta i jasnowidza szkoda że społeczeństwo jest tak tempe bo on już dawno powinien na krześle skończyć swoje życie. Przez niego umarli wasi bliscy a wy lecicie po szczepionkę żeby zarobił a i tak ma tyle pieniędzy że nigdy ich nie wyda

Fuck the System

4 rzeszą jest unia Europejska a kil gets jest jak doktor mengele

WOJCIECH

Jebany morderca.

Adam

Dla tego cuchnacego gnoja wystaczy JEDEN wariant kalibru .308 Win, prosto w ten jego durny łeb.

Adam

Co ciekawe, rząd światowy wprowadził 4 pory roku wszędzie na świecie. A zatem kiedy w USA jest jesień to i w Europie jest jesień – i to się zgadza. Ale jesień jest też w listopadzie w: Kenii, Ugandzie, jest też w Kongo, Tanzanii. Do 2020 tamtejsze dzieci nie miały zielonego pojęcie to to jest jesień…a teraz mają, a zatem edukacja postępuje.

Adam

Pieprzony schizofrenik – gates powinien byc ZUTYLIZOWANY – im szybciej tym lepiej