Szczepienia wRealu24

Słynny lekarz UJAWNIA fakty ws. SZCZEPIEŃ i odpowiedzialności firm farmaceutycznych! S i R! [WIDEO]

przez | 12 września 2021

Jak się okazuje, wszyscy będziemy musieli zapłacić za skutki uboczne szczepionki. Czy jednak koncerny farmaceutyczne dorzucą się? W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W przyszłym roku rząd przedstawi projekt ustawy, która zakłada utworzenie Funduszu Kompensacyjnego, z którego państwo mogłoby wypłacać rekompensatę dla osób, u których wystąpiły niepożądane działania po podaniu im szczepionki na COVID-19. Jedna z koncepcji zakłada, że ten fundusz ma być zasilany nie tylko z pieniędzy podatników, ale również z pieniędzy dużych koncernów farmaceutycznych.

Informacji udzielił rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Wynika z nich, że zostanie powołany do życia państwowy Fundusz Kompensacyjny. Z tego funduszu będą wypłacane pieniądze osobom, które ucierpiały w wyniku zaaplikowania im szczepionki na COVID-19. Jednak projektu jeszcze nikt nie widział. Także Naczelna Rada Lekarska nie otrzymała jeszcze tej ustawy do zaopiniowania.

Marcin Rola wprost mówi o firmach farmaceutycznych, które produkują oraz dostarczają szczepionki praktycznie całemu światu. W grze są zatem ogromne pieniądze, lecz koncerny farmaceutyczne nie chcą brać odpowiedzialności za powikłania, które mogą pojawić się nawet po kilku latach. Problem jest poważny i nie wolno nam go lekceważyć.

Nieprawność polityczna oraz sama prawda. To dotyczy dr-a Zbigniewa Martykę, który wyjaśnia wszystkie kwestie związane z COVID-19 oraz z przyjmowaniem szczepionek. Według Martyki z badań naukowych wynika, że białko kolca w całości czy też w komponentach S1 oraz S2 może być znajdowane w każdym organie naszego organizmu. To białko samo w sobie jest patologiczne, więc firmy zdają sobie sprawę z tego, że mogą pojawić się następstwa odległe. Były sytuacje wysokiego ciśnienia przez wiele tygodni u osób, które miały problem z nadciśnieniem, bóle w klatce piersiowej oraz uczucie duszności. Co wobec tego z osobami, u których wystąpiły powikłania nawet po dłuższym czasie od przyjęcia szczepionki? Kto za to weźmie odpowiedzialność?

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.4 / 5. Liczba ocen. 49

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Racja_piwo_i_kolacja

Wszystko po to by zrobić ludziom wodę z wody 😉 sorki, wodę z mózgu. Sam jestem glópi i nie wiem gdzie to wszystko pędzi. Wydaje mi się że.najwieksza siła w tym wszystkim by ludzie byli zestresowani i skakali do gardeł sobie w imię miałkiej racji

Agna

Połowa szczypionek to placebo. Osoba, ktora przeszla raka, zniosła ja lekko, bezobjawowo, a osoba zdrowa na 3 dni stracila sily.

Aleela

A ja nie chcę pieniędzy i nie chcę żeby ktoś decydował o moim organizmie. Skąd wiadomo że jako nie zaszczepiona zachoruję. Jak żyliśmy gdy nie było mowy o szczepionce? A teraz? Zaszczepieni nie dość, że chodzą nadal w maskach, nadal pryskają syfem ręce to w dodatku zakażają się jak niezaszczepieni co oznacza że też mogą zarażać.

salomon.pl

Czyli mamy fabryki śmierci, które pozostają bezkarne za produkcję trucizny,która jest szkodliwa bo nie biorą za nie odpowiedzialności, w innym razie gdyby wszystko było do końca pewne daliby gwarancję i wypłacaliby odszkodowania za ewentualne błędy a tak mamy jak w okresie II WW gdy dostarczano bezkarnie Cyklon B a koncerny i fabryki śmierci nie ponosiły odpowiedzialności bo wszystko było dogadane i służyło eksterminacji i ludobójstwu na masową skale żeby wprowadzić już wtedy NWO i ten podział pokazuje mapa Gomberga z 1941r oraz konferencja w Teheranie która przyklepała los Polski i podział Europy.

Krzysztof

A oni chcą, szczepią tym dzieci!?

Danuta K.

Łatwo decydować o różnych rzeczach, tylko kto weźmie odpowiedzialność za swoje decyzje?

GRZEGORZ

O tych sprawach od dawna mówi Pan Jerzy Zięba, a tak naprawdę to dlaczego Pan nie zaprasza do programu Pana Zięby ?
Pozdrawiam Grzegorz.