Marcin Rola i Halina

Słynny lekarz UJAWNIA zatrważające dane ws. ZWIDA-19! Kto z kim? Po co i za ile? Mamy nazwę! [WIDEO]

przez | 11 października 2021

– Czytam na NCZasie, że nasz wielokrotny gość, czyli dr Witczak bardzo mocno spunktował doktora Fiałka, który wcześniej był również u nas gościem. Była debata lekarzy na temat Covidu i szczepień. Czy to jest eksperyment medyczny? Dlaczego skupiamy się tylko na tej najsłynniejszej chorobie świata, która ma 0,15 procenta śmiertelności? Pytał biolog Piotr Witczak w czasie dyskusji z doktorem Fiałkiem. Cała ta sytuacja nierówno przebiega w kraju. Tak ocenił sytuację dr Fiałek. Będziemy nadganiać statystyki – mówi Marcin Rola.

– W studiu PolsatNews obecny był także doktor Piotr Witczak, który stwierdził, że specjalnie traktowanie najsłynniejszej choroby na świecie nie ma sensu. Czyli de facto powiedział to, co my mówimy od samego początku, powołując się na takich ekspertów jak właśnie doktor Witczak – komentuje sytuację Marcin Rola z telewizji internetowej wRealu24.

– Izrael we wrześniu tego roku pobił rekord pozytywnych wyników testów. Niby słynny preparat miał ograniczyć transmisję wirusa. Tak się jednak nie stało. Nie widać związku między poziomem wykleszczenia a liczbą pozytywnych testów. Nawet jest tu nieznaczny odwrotny trend. Im więcej zakleszczonych, tym więcej pozytywnych testów. Spodziewaliśmy się nawet tego, że tak nie będzie – dodaje następnie redaktor Rola.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 22

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments