Bill Gates

Soros, Gates i Rockefellerowie wywołali PANDEMIĘ! Tak zdecydował sąd w Peru. Czy mamy do czynienia z ZAPLANOWANĄ przez ELITY OPERACJĄ? [WIDEO]

przez | 5 sierpnia 2021

Sąd w Peru, a dokładnie w prowincji Chincha i Pisco, napisał w dokumencie, że obecna pandemia koronawirusa została wywołana przez znanych na całym świecie biznesmenów. Taką informację podały dzisiaj media w tym kraju. Według sądu za panującą obecnie na świecie pandemię odpowiedzialne są takie osoby, jak między innymi George Soros i Bill Gatek.

Według peruwiańskiego sądu Covid-19 to jeden wielki spisek i powstał on z inspiracji elit, które kontrolują świat. Chodzi o zamierzony paraliż praktycznie w każdym państwie tego świata. Stanowisko sądu jest jasne. Za pandemię koronawirusa odpowiadają między innymi Rockefellerowe, Gatek, Soros, a także inne wpływowe osoby.

Już w tamtym roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) poinformowała, że wirus, z jakim zmaga się obecnie cały świat, przeniósł się ze zwierząt na człowieka. WHO podała również informację, że wirus stworzono w laboratorium.

0 Udostępnień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *