Korwin-Mikke segregacja sanitarna

Sprzeciw Konfederacji w sprawie SEGREGACJI SANITARNEJ! Certyfikaty przy wejściu do sklepów, urzędów, na pływalnie oraz na boiska [WIDEO]

przez | 14 sierpnia 2021

Wkrótce w Polsce mamy mieć segregację sanitarną. Pracuje nad nią Ministerstwo Zdrowia, które chce zaproponować rekomendacje. Rzecznik resortu, Wojciech Andrusiewicz, zdradził, że przed wrześniem możemy usłyszeć zaproponowaną mapę drogową. Wtedy będziemy musieli posługiwać się specjalnym certyfikatem ze szczepieniem. Rzecznik MZ wypowiedział się również na temat obostrzeń, które mają być wprowadzone. Wcześniej zostały one wprowadzone powiatowo oraz wojewódzko. Ma to być odpowiedź na spodziewaną czwartą falę. Ministerstwo Zdrowia ciągle analizuje sytuację w Polsce, kiedy to jeszcze nie uporaliśmy się z koronawirusem.

Żeby wejść do sklepu, wymagany będzie certyfikat. Będzie to konieczne, gdyż według partii rządzącej, jest to jedyny sposób na zahamowanie pandemii koronawirusa. Rząd zachęca wszystkich do szczepień. Także wpływowe osoby próbują nakłaniać Polaków do zaszczepiania się. Jednak czy to jest jedyny sposób na to, aby pokonać koronawirusa? Konfederacja ma własne, odmienne zdanie, jak powinniśmy reagować oraz działać w czasach obecnej pandemii.

W czasie konferencji prasowej Konfederacji głos zabrał Janusz Korwin-Mikke, który wprost powiedział, że Jarosław Kaczyński usiłuje nas wciągnąć w blok, który ma ponosić odpowiedzialność za to, co rząd i opozycja robią w sprawie Covidu. Działania rządu spowodowały śmierć nawet 100 tysięcy osób w związku z innymi chorobami, z którymi także mamy do czynienia w czasach pandemii. Jedynie Konfederacja jest siłą, która zachowuje się racjonalnie. Jest przeciwko histerii, lockdownów, kwarantann i tego typu rzeczy.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 2

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments