Stanisław Michalkiewicz o Lex TVN

Stanisław Michalkiewicz BEZ LITOŚCI o segregacji sanitarnej, niszczeniu gospodarki i Lex TVN! [WIDEO]

przez | 28 grudnia 2021

– Nie wiem do kogo będzie adresowana petycja odnośnie „Lex TVN”, chyba do pana prezydenta. Jednak jest to zupełnie niepotrzebne. Moim zdaniem, abstrahując od tego, czy te wszystkie podpisy są prawdziwe, bo to różne sztuczki można robić, ale powiedzmy, że są prawdziwe, to tylko dowodzi, ilu ludzi naiwnych dało się wciągnąć, żeby statystować przedstawienie, które jest wyreżyserowane przez Jarosława Kaczyńskiego – mówi publicysta Stanisław Michalkiewicz.

Stanisław Michalkiewicz o Lex TVN

– Kaczyński dokonał majstersztyku. Nawet Donald Tusk dał się nabrać, mimo że niby taki mądrala. W tej Brukseli chyba stracił czujność rewolucyjną, bo naprawdę wziął to na poważnie. Tymczasem w tej całej awanturze chodziło o, moim zdaniem, taką pokazuchę. Jarosław Kaczyński musi pokazać swoim wyznawcom jak tu się powinno walczyć ze wszystkimi, nawet z Amerykanami – zauważa Stanisław Michalkiewicz.

Segregacja sanitarna i problemy. Co warto wiedzieć?

Mniemana pandemia koronawirusa i segregacja sanitarna to, wbrew pozorom, ważne tematy. Jednak najprościej jest wprowadzać lockdowny i zamknąć gospodarkę oraz dokonać segregacji sanitarnej. Tak robią rządy w wielu krajach nie tylko Europy, ale także innych części świata. Czy takie rozwiązanie jest potrzebne i sensowne? Stanisław Michalkiewicz także o tym mówi.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.9 / 5. Liczba ocen. 17

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments