Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz: Niedzielski nie wie, co mówi? „Pakiet alertowy” wprowadzony! „Rząd steruje kryzysem” [WIDEO]

przez | 6 grudnia 2021

– Wszedł w życie tak zwany pakiet alertowy obostrzeń. Przypomnę tylko niektóre założenia tego pakietu. 50% obłożenia jeśli chodzi o kościoły, gastronomię, hotele, kulturę, obiekty sportowe. Maksymalnie 100 osób na zgromadzeniach i uroczystościach, jedna osoba na 15 metrów kwadratowych w siłowniach, klubach oraz centrach fitness, z muzeach, galeriach sztuki, targach, itd. To tylko niektóre założenia, które wybrzmiały z ust ministra zdrowia. Czy pan redaktor spodziewał się tego, że właśnie w niedługim czasie, że będziemy musieli żyć w takiej nowej rzeczywistości tych obostrzeń? – pyta się pani redaktor.

Minister Niedzielski wygra wojnę z koronawirusem?

– Pan minister Niedzielski nie jest pewien, co jest skutecznym orężem w walce z epidemią zbrodniczego koronawirusa, a co nie. Czy ja się tego spodziewałem? Oczywiście, że tak. Dlatego że kiedy tylko rząd ogłosił nadejście 4. fali, to wiadomo było, że skończy się to jakimiś restrykcjami – odpowiada redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Obostrzenia w Austrii i Australii

– Mówiąc nawiasem, te restrykcje w Polsce nie są aż tak bardzo dotkliwe, jak ma to miejsce na przykład w Austrii lub w Australii. Tam to rzeczywiście jest problem podobnie jak w Kanadzie. Natomiast w Polsce jednak tak na pół gwizdka wszystko jest. Szczerze mówiąc takich szczegółowych restrykcji nikt nie jest w stanie upilnować – dodaje Michalkiewicz.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 71

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Abba

To bardzo bardzo smutne i straszne że nasz rząd kłania się i słucha i chodzi pod rękę z samym złem które zmaterializowało się w osobie pseudo minister zdrowia To zlo w czystej formie jak oni tego nie mogą widzieć zlo wypływa z ust tego człowieka kłamstwa Kłamstwa a przecież diabeł jest ojcem kłamstwa i przyszedł zabijać kraść wyżynac jak nasi ludzi marszałek i posłowie elita lekarska mogą tego nie widzieć że chodzą pod rękę z diabłem Co ich motywuje? Strach ?chęć władzy? Boże odkryj tego człowieka niech się obnarzy całkowicie niech wszyscy zobaczą to co za nim stoi śmierć zniszczenie pieklo