Stanisław Michalkiewicz o rosyjskim gazie

Stanisław Michalkiewicz OSTRO o AFERZE PODKARPACKIEJ, ruskim gazie, ukraińskiej wdzięczności i uchodźcach!? [WIDEO]

przez | 5 maja 2022

Stanisław Michalkiewicz o rosyjskim gazie

– Mówiłem od samego początku, że te dąsy skończą się na tym, że jest tak, jak ma być. To znaczy, że Polska będzie kupowała rosyjski gaz od Niemiec. Natomiast dziesięć państw europejskich założyło konta swoje w Gazprom Banku, ponieważ Putin wydał ukaz, że od 1. kwietnia wszystkie należności za ropę i gaz mają być regulowane w rublach, więc firmy będą przekazywać należność za gaz i za ropę w swoich walutach, a następnie Gazprom Bank będzie to przekazywał Gazpromowi w rublach. Taka to jest niezwykle prosta kombinacja – mówi publicysta i redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Stanisław Michalkiewicz odnosi się do alternatyw odnośnie importowania gazu z Rosji

– Wobec powyższych faktów nasz rząd oczywiście zachowuje dobry humor, gdyż mówi do Polaków, że nic się nie stało. Rzeczywiście, na razie mamy w magazynach 70 procent rezerw gazu. Poza tym jest gazo port Świnoujście oraz będzie także Baltic Pipe (prawdopodobnie od października). Co będzie do października, tego nikt nie wie. Tymczasem pojawiła się wiadomość, że w kilku gminach już gazu zabrakło z jakiś zagadkowych powodów. Być może wkradł się tam jakiś bałagan, gdyż nie sądzę, żeby tak szybko te zapasy się wyczerpały – dodaje redaktor Michalkiewicz.

Źródło: wRealu24 (BanBye)

Izrael i Ukraina zawarły TAJNE porozumienie? Projekt Niebiańska Jerozolima! [WIDEO]

https://wolnosc.tv/izrael-i-ukraina-zawarly-tajne-porozumienie-projekt-niebianska-jerozolima-wideo/

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

https://twitter.com/WolnoscTV

https://www.youtube.com/channel/UCnm4qyYN6OuMKYI95IvGhWg?sub_confirmation=1

https://www.facebook.com/WolnosciNiepodlegloscTV

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.6 / 5. Liczba ocen. 32

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zagłoba sum

Kręcące tym wszystkim rotszyldy chyba nie przewidziały takiego ruchu i teraz z płaczem podliczają straty 🙂 Podobnie było po odłączeniu Rosji od systemu SWIFT, co kosztuje zydków co najmniej kilkanaście milionów dolarów dziennie 🙂 Jak wszyscy nie wiem, w co gra Putin ale po raz pierwszy w zyciu całkowicie popieram rosyjskie działania zbrojne! Denazyfikacja UPAdliny subito!

nie bądźcie baranami

gaz można było brać ale nie płacić bo wywołałeś wojnę zakończysz to płatności wrócą a nie to zakręcaj ale zrobiono dużo szumu żeby PRLowcy mogli się dorobić jeszcze więcej na zwyżkach cen nie kupować nie płacić niech nas wszystkich zamkną w więzieniu każdy narzeka na komunę ale w tedy zakład stawał a można było mieć gorsze reperkusje jest wiosna idzie lato damy rade

Artamator

1000 lat naszej historii pójdzie do piachu, bo tak chce USA, Niemcy i reszta w czasie marszu do NWO czyli zniewolenia nas i ludobójstwa.

Renata

Spis powszechny był po to żeby, rząd miał wykaz gdzie Ukraińców dokwaterowywać. Dużo starszych ludzi mieszka zupełnie samotnie, dzieci wyjechały na Zachód, nawet nie ma kto ich obronić. Od kilku lat Polacy wracali do Polski z emigracji, w tej chwili znowu opuszczają Polskę bo małe firmy wykończyła „pandemia”.

Antoni

Na taki byzness gazowy treba mieć POLITYKOW, a NIE rusofobiczne dupy w stylu morawiew i ten drugi kurdupel

zagłoba sum

Nie wiadomo, jak te zydki, antypolskie sq….syny morawiecki i kaczynski (małe litery celowo) NAPRAWDĘ sie nazywają w swoim narzeczu