To co dzieje się w Polsce oraz na uczelniach woła o pomstę do nieba. Młoda studentka walczy o prawdę i wie, że naraża się na obelgi w stylu: „Ty foliarzu”, „Ty antyszczepionkowcu”, itp. Jednak ta młoda osoba ma odwagę powiedzieć prawdę na temat tego, jak jesteśmy traktowani przez władzę w Polsce oraz jak wygląda sytuacja na uczelniach w związku z tak zwaną pandemią koronawirusa.
Prawo i Sprawiedliwość już nas straszy czwartą falę. Chcą nas wszystkich zaszczepić. Nie jest to normalna sytuacja. Musimy wprost powiedzieć, że mamy do czynienia z jawnym skandalem. Przymus szczepień? Chcą nas do tego zmusić, mimo że wielu ekspertów oraz lekarzy negatywnie wypowiada się na temat szczepień. Chodzi już nawet nie tylko o Polskę i Polaków, ale także o to, co dzieje się w wielu innych krajach.
Obecna władza ma za nic wypowiedzi niezależnych osób na temat koronawirusa oraz tego, że zależy im na tym, aby jak najwięcej osób było zaszczepionych. Niestety w takiej rzeczywistości żyjemy i żyć musimy. Jednak możemy wyrazić swoje zdanie i powiedzieć stanowczo: „NIE dla szczepień!”.
Patrzcie ludzie jakich mamy mądrych młodych ludzi nie tylko lekarzy czy prawników, parlamentarzystów którzy są notorycznie wykluczeni z obrad za absurdalne przepisy
Gdzie są granice odpowiedzialności? Na ile można ufać rządzącym ? Do kiedy będziemy pozwalać na łamanie i naginanie prawa ? Gdzie jest prawo i sprawiedliwość społeczna? Jak długo będziemy się poddawać podziałom na takich i owskich gdzie jest własne zdanie na dany temat?
No i spokojnym głosem załatwiła sobie pewną robotę w tych niepewnych czasach.