mecenas Maja Gidian mówi prawdę o Covid

Świetne wystąpienie mec. Gidian i mec. Nogala na temat walki o wolność z zamordystami COVIDowymi i zawodowymi „łamaczami” prawa! [WIDEO]

przez | 16 listopada 2021

– Proszę państwa, rok temu pod fontanną Neptuna wydawało mi się, że wszystkie granice szaleństwa zostały przekroczone. Opowiadałam państwu o sytuacji, w której jedna z dyrektorek gdyńskiej szkoły wprowadziła regulamin, gdzie dzieci miały związywać włosy w kitkę, bo przy związanych włosach wirus nie przenosi się na kolejne dziecko – mówi mecenas Maja Gidian.

– Od tej pory wszystkie granice absurdu i szaleństwa zostały przekroczone bodajże stukrotnie! I cóż mogę powiedzieć. Nie pozostało nam nic innego, jak zaapelować do naszych kolegów o to, żebyśmy się jednoczyli. I w tym miejscu chciałam państwu dać trochę nadziei i odwagi, powiedzieć jedno, że z tego całego obłędu powstają bardzo piękne rzeczy – mówi dalej mecenas Gidian.

– Dwa miesiące temu powstało pierwsze w Polsce stowarzyszenie prawników, które przeciwdziała czynnie przeciwko łamaniu praw i wolności obywatelskich. Dwa miesiące temu było nas osiem osób. Dzisiaj w naszym gronie jest dwudziestu pięciu prawników z całej Polski, w tym jeden sędzia. Te osoby mają odwagę kontynuować to, co tak naprawdę zaczął już dawno temu Paweł Nogal, który nas zainspirował do tego, żeby mówić głośno prawdę i żeby się nie bać postępowań dyscyplinarnych, ostracyzmu społecznego i kwalifikowania do worka szurów – apeluje mecenas Maja Gidian.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.5 / 5. Liczba ocen. 22

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edi

Tak ważne informacje płyną a takie głupie błędy robicie, ośmieszające was. Panowie jak już coś robicie to przyłozcie się proszę, albo zaproście do redagowania kogoś bardziej przygotowanego. Żenada. Pozdrawiam.

Korwinator

Dziękujemy za komentarz, literówki/błędy się niestety zdarzają.. Obiecujemy poprawę i Pozdrawiamy 🙂

Adam32

Nie da rady pobrać filmów , nie wyświetlają się też , nie można uruchomić filmów i oglądać !!!!!!!!!

Korwinator

Wszystko działa, proszę spróbować na innej przeglądarce/sprzęcie/ustawieniach. Pozdrawiamy 🙂