Szach Mat dla ludzkości cały film

SZACH-MAT dla ludzkości, film z 2012r, który PRZEWIDZIAŁ WSZYSTKO to, co dzieje się teraz na świecie! [WIDEO]

przez | 4 listopada 2021

Od tysięcy lat, Ziemia jest naszym domem, ale wkrótce stanie się naszym więzieniem. Przestępcza elita, złożona z potężnych bankierów i właścicieli wielkich korporacji, zarządza światem z cienia i są o krok od osiągnięcia swoich mrocznych snów. Mają oni swoje zadania. Stworzyć światowy rząd, zdominowany przez oligarchiczną elitę. Ustanowić globalną elektroniczną walutę, by podzielić świat na dwa rodzaje ludzi: panów i niewolników.

Chodzi także o to, aby zaszczepić w każdym człowieku elektroniczny czip z jego informacjami biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada w celu uzyskania absolutnej kontroli nad populacją. Kolejny cel to ograniczyć liczbę populacji, żeby łatwiej kontrolować masy i lepiej zarządzać zasobami naturalnymi. I na koniec. Elita jest w punkcie realizacji tego marzenia.

Ci wielcy kryminaliści stworzyli tę historię, aby: uzyskać absolutną władzę na świecie… NA ZAWSZE!

O tym wszystkim traktuje film „Szach Mat dla ludzkości”. Zobacz ten film zanim usuną oraz udostępnij, żeby jak najwięcej osób go zobaczyło!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.7 / 5. Liczba ocen. 902

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Małgosia

Mnie zastanawia tylko jedno. Dlaczego w sieci nie można znaleźć śladu tego filmu w jakichkolwiek postach czy wzmiankach z 2012-2020 roku? Bo ktoś cenzurował internet? A jak zaczęły się spełniać te przepowiednie, to nagle cenzura przepuściła i w sieci się zaroiło od stron z tym filmem? Dziwne.

promotor.rprl

To film z 2012, tzw. proroczy… Rzeczywistość jest jeszcze straszniejsza! A najsmutniejsze jest to, że nie ma szczepionki przeciwko głupocie i ignorancji, która na pewno pomogłaby takim komentatorom, jak „Facis”.

John
Krzysztof Akierman

Chryste, myslacy juz od dawna zdaja sobie sprawe z tego pasztetu!! Wystarczylo bowiem wsluchac sie wspolczesnym nam medrcow; po pierwsze, juz w 1917 roku Rudolf Steiner byl wyglosil teze, iz za 100 lat wynajda taka substancje, ktora po wstrzyknieciu odetnie nas od naszego ducha i po drugie, zmarly w 1963 roku angielski filozof rowniez glosil teze, iz przyszle pokolenie, a moze troche puzniej bedzie zniewolone farmakologicznie a wzmocnione jeszcze propaganda medialna ludzie nie beda mieli swiadomosci, ze sa zniewoleni… i cuz tu jeszcze dodac???

Ryszard

Historia od ponad 1000 lat dobiega do kresu. Naród który się wybrał po zniszczeniu Egiptu i okradzeni z powodu próby go oddalenia przez Faraona postawił sobie za cel przejęcie Świata i to przez wieki realizował. Nauczony mądrością która sam doświadczył bedze wszystko robił aby nie skończyć jak Egipt. Jest przewaga oni komputer kwantowy my zbiorowa inteligencja która ten komputer stworzyła

Paweł

Facis,właśnie takim jak ty trzeba podreperować logiczne myślenie

Margo

Apokalipsa św. Jana. Będzie ucisk jakiego nie było od początku świata. Kto nie da się złamać będzie zbawiony. Jezus jest Bogiem i na koniec każde kolano zegnie się przed Nim. Amen

Dejmon

100 prawda! 💯💯💯💯

NIKODEM

https://rumble.com/voposh-podsumowanie-spraw.-nwo-masoneria-korupcja.-srovid19.-i-nierobasy-ze-sub.html
PODSUMOWANIE SPRAW. NWO MASONERIA KORUPCJA. SROVID19. I NIEROBASY ZE SŁUŻB

Krzysztof Akierman

Chryste, przeciez wiadomym to jest juz os bardzo, bardzo dawna; w 1917 roku przestrzegal o zniewoleniu Rudolf Steiner, potem zmarly w 1963 roku angielski filozof Aldous Huxley dokladnie opisal stan dzisiejszy, a juz zepelnym kompedium totaliryzmu przedstawila Fundacja Rockefellera w swoim harmonogramie z roku 2010… Amen

alien

Co to da mimo iż lemingi maja wszystko na tacy podane jak ich będą gnębić i depopulować jak i tak stwierdzą lemingi że to tełoria spiskowa….a trupów bydzie przybywać….Nawet jakby im to w TV puścili to i tak byliby zadowoleni….OT SARKAZM….

elżbieta

tak to jest plan globalistów,fanatycznych żydów zwanych masonerią!!!!!

Facis

Slaby ten filmik, próbują ludzi wystraszyć bardziej niż telewizja reżimową, wrzucone obrazki wojenne, protesty, burdy. Słaba manipulacja.

Przemo

Czy ja wiem wystarczy popatrzeć na Australię i można rzec że tej filmik to kolorowa Bajka o pluszowych misiach. Wojny są nie przewidywalne dlatego póki nie trzeba się ich nie prowadzi, wojny hybrydowe i ekonomiczne są znacznie lepsze

Luki

Sam żałosny jesteś i ślepy jak nie widzisz co się dzieje. Dziabnięty pewnie i próbuje się usprawiedliwić…

Johnny

Czemu człowieka obrażasz.
Nie spodobał mu się film, jego prawo.
Też uważam, ze film jest mocno przeciętny.
Widziałem lepsze.
Tutaj mocno ogólnikowo i niezbyt przekonywująco, mimo że zgadzam się z większością treści.