Szach Mat dla ludzkości cały film

SZACH-MAT dla ludzkości, film z 2012r, który PRZEWIDZIAŁ WSZYSTKO to, co dzieje się teraz na świecie! [WIDEO]

przez | 4 listopada 2021

Od tysięcy lat, Ziemia jest naszym domem, ale wkrótce stanie się naszym więzieniem. Przestępcza elita, złożona z potężnych bankierów i właścicieli wielkich korporacji, zarządza światem z cienia i są o krok od osiągnięcia swoich mrocznych snów. Mają oni swoje zadania. Stworzyć światowy rząd, zdominowany przez oligarchiczną elitę. Ustanowić globalną elektroniczną walutę, by podzielić świat na dwa rodzaje ludzi: panów i niewolników.

Chodzi także o to, aby zaszczepić w każdym człowieku elektroniczny czip z jego informacjami biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada w celu uzyskania absolutnej kontroli nad populacją. Kolejny cel to ograniczyć liczbę populacji, żeby łatwiej kontrolować masy i lepiej zarządzać zasobami naturalnymi. I na koniec. Elita jest w punkcie realizacji tego marzenia.

Ci wielcy kryminaliści stworzyli tę historię, aby: uzyskać absolutną władzę na świecie… NA ZAWSZE!

O tym wszystkim traktuje film „Szach Mat dla ludzkości”. Zobacz ten film zanim usuną oraz udostępnij, żeby jak najwięcej osób go zobaczyło!

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 3.7 / 5. Liczba ocen. 3

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł

Facis,właśnie takim jak ty trzeba podreperować logiczne myślenie

Margo

Apokalipsa św. Jana. Będzie ucisk jakiego nie było od początku świata. Kto nie da się złamać będzie zbawiony. Jezus jest Bogiem i na koniec każde kolano zegnie się przed Nim. Amen

Dejmon

100 prawda! 💯💯💯💯

NIKODEM

https://rumble.com/voposh-podsumowanie-spraw.-nwo-masoneria-korupcja.-srovid19.-i-nierobasy-ze-sub.html
PODSUMOWANIE SPRAW. NWO MASONERIA KORUPCJA. SROVID19. I NIEROBASY ZE SŁUŻB

Krzysztof Akierman

Chryste, przeciez wiadomym to jest juz os bardzo, bardzo dawna; w 1917 roku przestrzegal o zniewoleniu Rudolf Steiner, potem zmarly w 1963 roku angielski filozof Aldous Huxley dokladnie opisal stan dzisiejszy, a juz zepelnym kompedium totaliryzmu przedstawila Fundacja Rockefellera w swoim harmonogramie z roku 2010… Amen

alien

Co to da mimo iż lemingi maja wszystko na tacy podane jak ich będą gnębić i depopulować jak i tak stwierdzą lemingi że to tełoria spiskowa….a trupów bydzie przybywać….Nawet jakby im to w TV puścili to i tak byliby zadowoleni….OT SARKAZM….

elżbieta

tak to jest plan globalistów,fanatycznych żydów zwanych masonerią!!!!!

Facis

Slaby ten filmik, próbują ludzi wystraszyć bardziej niż telewizja reżimową, wrzucone obrazki wojenne, protesty, burdy. Słaba manipulacja.

Przemo

Czy ja wiem wystarczy popatrzeć na Australię i można rzec że tej filmik to kolorowa Bajka o pluszowych misiach. Wojny są nie przewidywalne dlatego póki nie trzeba się ich nie prowadzi, wojny hybrydowe i ekonomiczne są znacznie lepsze

Luki

Sam żałosny jesteś i ślepy jak nie widzisz co się dzieje. Dziabnięty pewnie i próbuje się usprawiedliwić…