Orwellowskie pranie mózgu Covid

SZCZEPIONKOWE pranie mózgów! Oto zbiór ORWELLOWSKICH gróźb i cała masa innych GŁUPOT ‘elyty” z całego świata! [WIDEO]

przez | 30 września 2021

Czy jesteśmy poddawani praniu mózgu? Czy współczesna rzeczywistość nie przypomina rzeczywistości Orwellowskiej? Czy jesteśmy karmieni papką medialną, która ma przebicie i niestety wiele osób w to wierzy? Żyjemy w czasach domniemanej pandemii koronawirusa. Jednak wiele osób mówi wprost o plandemii koronawirusa. Przymusza się nas do szczepień, nakazuje nam się nosić maseczki. Wobec tego czy ta segregacja sanitarna oraz nieoficjalny przymus szczepień nie jest łamaniem prawa?

– Musicie się przyzwyczaić do szczepień na Covid, będą one z nami… w przyszłości. Covid może pozostać z nami na zawsze. Może w przyszłości będziemy mieć jeszcze lepsze szczepionki obejmujące cały świat. Jako lekarze zawsze chcemy, aby choroby zostały całkowicie wyeliminowane, ale nie zanosi się na to w najbliższej przyszłości. Tak więc będą dawki przypominające i dawki powtarzane – mówi pewna lekarka na temat Covid-19.

– Czy nastąpi moment, w którym Covid-19 z pandemii przerodzi się w epidemię? Większość państw na świecie musi pogodzić się właśnie z tą możliwością. Na szczęście mamy wspaniałe szczepionki i jak już wcześniej mówiłam, będziecie szczepieni regularnie. Będą się pojawiać nowe szczepy, będą dawki przypominające. Coś jak grypa sezonowa, gdzie naukowcy co roku próbują przewidzieć, który szczep będzie dominujący i podają na niego szczepionkę – mówi inna lekarka.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 4.3 / 5. Liczba ocen. 16

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xdddddd

Kolejny raz socjalizm się nie sprawdził w służbie zdrowia

Alojz

Nie rząd polski niech zajmie się sprawa z Jedwabnego i tym nalotami z nieba kto to widział tak niebo opryskiwacz chemia . I randapem by było nas stać na jabłko bez oprysku A ze polskie na Niemcy A niemieckie do poslki

free-man

Testament Aarona Russo: https://gloria.tv/post/sZYCpN8oCVoc1ZmmyPjqAvQe2

https://twitter.com/LadyShark57/status/1441424928461316114 – coś się nie udało do końca. Media już straszą ciężką grypą, wyłączeniami prądu czy ogrzewania.

https://twitter.com/Hordearii_72/status/1443828291027284007 – Internet of bodies.

„You will own nothing and you will be happy” – to są słowa nie tylko z „jednego felietonu”, a samego szefa WEF.

https://youtu.be/7VAzuSDnDvw?t=3756 -> tu jest wiele ciekawych faktów wyciekniętych wcześniej o teorii New World order.

Urzędnicy Nowej Południowej Walli o NWO:
Brad Hazard https://youtu.be/RR9a7zDzOKc
Kerry Chant https://streamable.com/drr17z

Pełna inwigilacja – w powyższym linku mowa o śledzeniu kontaktów pod przykrywką covid, który jak sama Pani także powiedziała australijczykom „even if we have zero cases as long as delta is around” – czyli w sumie zawsze.

Dodatkowo Pan szef też mówił i opublikował, że wg agendy nie będzie prywatności – w ogóle. To nie są teorie spiskowe to już oficjalne materiały WEF.

FB czy Google – zdecydowanie wie o nas za dużo. Telefony już dziś słuchają co się mówi nawet jak są nieużywane i profilują reklamy – znaczy to że rozmowy są wysyłane na serwery i dekodowane na słowa. Rozmów z największych komunikatorów nie da się realnie usunąć. Coś co normalnie byłoby raz powiedziane i zapomniane zostaje na wieki. Oni chcą zrobić to samo z naszymi myślami.

Snowden także ujawnił wiele rewelacji już dawno temu. Zbieranie danych na każdy temat i szastanie nimi bez naszej wiedzy – to się dzieje. Niemal wszystkie urządzenia rejestrują co tylko moga i część wysyłają bez pytania lub po „zaakceptowaniu” 100 stron regulaminu wymaganego jako telemetrię czy cokolwiek innego.

Czipowanie ludzi – ponownie, sam szwab w akcji (kilka lat temu): https://www.fronda.pl/a/to-nie-sci-fi-zalozyciel-swiatowego-forum-ekonomicznego-o-chipach-w-ludzkim-mozgu,164529.html

Oficjalny report o czipowaniu pracowników w UE: https://www.europarl.europa.eu/thinktank/en/document.html?reference=IPOL_STU(2018)614209

Słowo o pochodzeniu/źródłach finansowania samego wirusa: https://www.youtube.com/watch?v=nnMcZvbPxpU

Dodatkowo – limitowanie dziedziczenia do miliona już się polskim nawet politykom „wymskło” – jestem pewien, że był gdzieś cytat na ten temat – nie mogę jednak póki co znaleźć.

Gazeta wyborcza natomiast już promuje trend „nie posiadam”. https://www.wysokieobcasy.pl/akcje-specjalne/0,179576.html

Zapowiedzi o „przeniesieniu części ludzi ze względu na zmiany klimatu” także pan Szwab zapowiadał w filmie umieszczonym na WEF.

Smart miasta – czyli po co nam będzie jakiś QR kod czy nawet wszczepiony cyfrowy pesel (projekt Gatesa – https://id2020.org/ ): https://twitter.com/wef/status/1329794138997477380

Cyfrowa waluta kontrolowalna w pełni: https://en.wikipedia.org/wiki/Central_bank_digital_currency

https://doconomy.com/doeverydayclimateaction/ – Nowe ceny mogą opierać się o to ile CO2 dana rzecz/usługa wymagała do stworzenia.

Limitowanie dziedziczenia do miliona już się polskim nawet politykom „wymskło” – jestem pewien, że był gdzieś cytat na ten temat – nie mogę jednak póki co znaleźć.

Europa już głosuje nad wydziedziczeniem niektórych firm z mieszkań.

Zaplanowano już COVID-21.

Cichy bandyta

Spójrzcie od rana na niebie całe zasiane chemią przez samoloty.Sypia na nas regularnie a teraz to totalnie im odjebalo no przecież idzie 4 fala debilizmu także trzeba osłabić ludzia odporność.Do piekła z nimi

Adam W.

Powoli odkrywają karty o co tak naprawdę im chodzi. Nie chodzi o zdrowie ,ale o kontrolę totalna nad obywatelami. Pandemua jest tylko narzędziem do wprowadzenia zasad posłuszeństwa. Nikt nigdy zycuen ludzi się nie martwił, umiera wielu z beakh dostępności do medycyny ,to jest prawdziwa pandemia. No cóż, uważają ludzi za idiotow I to moze się dla nich zle skończyć.

kojot

banda ułomnych ludzi żal mi ich.A tych co robią te wszystkie zakazy nakazy pod ścianę i rozstrzelać natychmiastowo!!!