Covid protest Brytyjczyków

SZCZPRYCOWANIE ludzi. Brytyjczycy wychodzą na ulice i mówią „STOP!”. Nie dla przymusu $ZCZEPIEŃ! [WIDEO]

przez | 4 września 2021

Właśnie brytyjskie media poinformowały, że w Londynie protestuje spora grupa osób, która sprzeciwia się szprycy. Media głównego nurtu nazywają ich „antyszczepionkowcami”. Protestujący tłum próbował wedrzeć się do siedziby Agencji do spraw Regulacji Leków i Produktów Zdrowotnych (MHRA). Wielu z tych osób się to udało. Była to grupa kilkudziesięciu osób, którym nie podoba się to, jak rząd brytyjski traktuje osoby, które nie chcą się szczepić.

Jak podaje radio LBC, z nagrań zamieszczonych w mediach społecznościowych wynika, że kilka osób wdarło do siedziby, która mieście się we wschodnim Londynie w dzielnicy Canary Wharf. Także londyńska policja metropolitarna potwierdziła na Twitterze, że przed tym biurowcem ma miejsce protest wielu osób, natomiast policjanci pilnują dobrze wejścia do budynku. To właśnie MHRA chce dopuścić do obrotu w Wielkiej Brytanii leku oraz innych produktów ochrony zdrowia. Ta instytucja podjęła decyzję, że cztery szczepionki przeciwko Covid-19 mają być stosowane w tym kraju.

W ciągu ostatniego miesiąca jest to już trzeci incydent tego typu. Wcześniej, na początku sierpnia, demonstranci próbowali dostać się do siedziby telewizji BBC, która mieście się w zachodniej części Londynu. Następnie chcieli wedrzeć się do siedziby telewizji, która produkuje takie programy, jak wiadomości dla stacji ITV, Chanel 4 oraz Chanel 5.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 1

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments