szeryf z Arizony Mark Lamb

Szeryf z Arizony: ŻADNYCH PASZPORTÓW COVIDOWYCH, ŻADNEJ SEGREGACJI – NIGDY! [WIDEO]

przez | 31 października 2021

– Chciałem wam powiedzieć, że tutaj, w biurze szeryfa hrabstwa Pinal, nie wymuszamy szczepień. Dopóki ja będę szeryfem, nigdy nie będziemy wymuszać szczepień. Wierzymy, że wasze wybory dotyczące zdrowia należą wyłącznie do was! Także, czy chcecie przyjąć szczepionkę, czy nie chcecie, to wasza prywatna sprawa. Tutaj wierzymy w Amerykę i w wolność – mówi szeryf z Arizony Mark Lamb.

– To jest Mark Lamb, szeryf hrabstwa Pinal w Arizonie, mówiący, że żaden przymus szczepień nie będzie miał miejsca w jego wydziale. Powyższe nagranie stało się hitem Internetu. Szeryf Lamb jest naszym gościem, żeby powiedzieć coś więcej o wolności osobistej oraz odpowiedziach, które otrzymał – mówi redaktor, która zapowiada szeryfa Marka Lamba.

– Nie wiedziałem, że moje wypowiedzi tak szybko i tak szeroko się rozejdą. Szczerze, zrobiłem to, bo mam dość oglądania słabego przywództwa w tym kraju. Słabe przywództwo objawia się słabą ochroną praw pracowników! Chcieliśmy coś z tym zrobić, żeby pokazać ludziom, że nie będziemy tego tolerować – wypowiada się szeryf.

Oceń artykuł!

Średnia ocen. 5 / 5. Liczba ocen. 4

Nikt jeszcze nie ocenił. Bądź pierwszy!

1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aragon51

Tylko secesja od lewackiego rządu i tyranii może uratować stany przed całkowitym upadkiem.